Results from 2015 German Open Championships - GOC Adult A Standard vrijdag 14 augustus 2015
Check hoe advertise your product bij ons

2015 German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 11 augustus 2015

GOC Adult A Standard vrijdag 14 augustus 2015

Finale

1  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Moldavië
2  Gabriele Castellani & Iana Zaitseva Italië
3  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Italië
4  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Roemenië
5  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Hongarije
6  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Roemenië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Letland
8  Zhang Jiajie & Wu Mengni China
9  Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Italië
10  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Lithouwen
11  Zhang Zhibo & Li Jiayue China
12  Sun Chufeng & Li Jia Shun China
13  Andrei Cujba & Raluca Ionita Roemenië

Kwart-Finale

14  Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukraïne
15  Liu Jiaxi & Han Feier China
15  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukraïne
17  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Italië
18  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japan
19  Su Shuai & Jiang Wumei China
20  Kamil Baran & Ita Kondera Polen
21  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Moldavië
21  Akim Pekunov & Darya Savina Ukraïne
21  Zhi Jun Song & Hu Jingyi China
21  Mirko Spano & Pamela Romano Italië
25  German Enriquez & Danella Publico Filipijnen

Round 2 (top 48)

26  Li Lin & Giulia Giacoppo Italië
26  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Byelorussia
26  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Moldavië
29  Wu Kai & Feng Manni China
29  Alexei Melentii & Raluca Avram Roemenië
31  Tan Haowen & Jing Liu China
31  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Lithouwen
31  Chen Xi Wu & Lu Jingting China
34  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Estonië
34  Guo Zhenyu & Li Xuan China
36  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Rusland
37  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Letland
38  Jia Jun Li & Yi Wu China
39  Yan Wang & Yang Lv China
39  Liu Yingjie & Li Xiaofeng China
41  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japan
42  Florian Fürll & Liz Langheinrich Duitsland
43  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Duitsland
44  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Roemenië
44  Alexandru Tufar & Olga Moraru Moldavië
46  Leon Lohmann & Sira Lohmann Duitsland
47  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japan
48  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Duitsland

Round 1 (top 80)

49  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Roemenië
50  Iliyas Kakim & Adel Kereeva Kazachstan
50  Philipp Valov & Uliana Valova Rusland
50  Kordian Zagaja & Ewa Zylinska Polen
53  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Noorwegen
54  Kevin Altergot & Diana Schell Duitsland
54  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japan
54  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
57  Lennart Sauerland & Julia Mertens Duitsland
58  Pierre Troussard & Débora Bourdon Frankrijk
59  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Italië
60  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Roemenië
61  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finland
62  Marius Dürr & Vanessa Weiß Duitsland
62  Kento Ebihara & Luna Takagi Japan
64  Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filipijnen
64  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Malta
66  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Zwitserland
67  Florian Bayer & Gabriele Szewczak Oostenrijk
68  Erik Fiktorie & Desiree Smits Nederland
68  Dmitro Mudruk & Yulia Krachun Ukraïne
70  Li Haoran & Zhuangyu Shen China
71  Markus Vogel & Silke Vogel Duitsland
72  Johannes Schmidt & Natalie Agater Duitsland
72  Sören Senger & Susanne Kosmala Duitsland
74  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Duitsland
74  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Duitsland
76  Yannic Lux & Anne Neumann Duitsland
76  Valentin Unruh & Hanne Nobis Duitsland
78  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Roemenië
78  Tengfei Xu & Eva Meyerova Duitsland
80  Marc Mildner & Mariann Thutewohl (aka Bánki) Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}