Results from danceComp Wuppertal 2012 - WDSF World Open Latin zondag 8 juli 2012
Check hoe advertise your product bij ons

danceComp Wuppertal 2012
Duitsland - Wuppertal vrijdag 6 juli 2012

WDSF World Open Latin zondag 8 juli 2012

Finale

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
2  Marius Balan & Nina Bezzubova Duitsland
3  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
4  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusland
5  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rusland
6  Pavel Pasechnik & Marta Arndt Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Oostenrijk
7  Pavel Zvychaynyy & Marina Sergeeva Duitsland
9  Vincenzo Mariniello & Sara Casini Italië
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Duitsland
11  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanje
12  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Letland

Kwart-Finale

13  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
14  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Letland
14  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
16  Dario Pizzo & Karen D'albundo Frankrijk
17  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenië
18  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
19  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanje
20  Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusland
21  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraïne
22  Gorka Marquez & Irene Martin Spanje
23  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
24  Julien Couderc & Elodie Masson Frankrijk

Round 3 (top 48)

25  Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Duitsland
26  Vassili Anokhine & Kristina Androsenko Rusland
27  Salvatore Bellavita & Natalya Polyakova Albanië
28  Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovenië
28  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland
28  Henry Puusepp & Karin Lillemaa Estonië
31  Danylo Shcherbanyuk & Darya Seyko Rusland
32  Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Rusland
33  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Duitsland
34  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugal
35  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonië
36  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
36  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tsjechië
38  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
38  Lars Erik Pastor & Ecaterina Petrova Duitsland
40  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Duitsland
41  Sergey Anurichev & Valeria Belozerova Rusland
41  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
41  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Letland
44  Gustavs Ernests Arajs & Katharina Würrer Oostenrijk
45  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Noorwegen
46  Artur Balandin & Anna Salita Duitsland
47  Silvestras Koroliovas & Viktorija Gaidyte Lithouwen
48  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Tsjechië

Round 2 (top 80)

49  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Frankrijk
49  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Denemarken
51  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Zweden
51  Konstantin Niemann & Ksenia Makhortova Duitsland
53  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
54  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusland
56  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tsjechië
57  Maksim Osetrov & Danique Zegels Nederland
57  Frank Zegels & Anna Shevliakova Nederland
59  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Duitsland
60  Domenico Franzo & Alexandra Ciosinska Duitsland
60  Valerij Gridassov & Elena Stepantsova Duitsland
62  Jan Albeck & Zsofia Garbe Duitsland
62  Thomas Kulesov & Alina Kulesov Duitsland
62  Edgar Mock & Elena Miu Duitsland
65  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Duitsland
66  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
66  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Duitsland
68  Vladimir Capcelea & Samira Deller Duitsland
68  Viktor Szabó & Vanja Vujic Kroatië
70  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Duitsland
71  Sebastian Mayer & Isabella Purzner Duitsland
72  David Riegler & Julia Jussel Duitsland
73  Benjamin Becker & Josefin Dinger Duitsland
73  Michael Kaufmann & Katrin Kallus Oostenrijk
75  Alexandr Chudin & Maria Hirnich Duitsland
75  Bernard Leferink & Andrea Hagedoorn Nederland
75  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Duitsland
78  Alexander Horn & Valeria Jäger Duitsland
79  Aleksey Primakov & Jessica Duret Frankrijk
80  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rusland

Round 1 (top 131)

81  Fabian Kiefer & Luisa Cumbo Duitsland
82  Fabian Löw & Valentina Gabriele Duitsland
82  Anh-duc Ngyuen & Joanna Wiese Duitsland
84  Sebastian Schwind & Nadine-Helena Hoffmann Duitsland
85  Danil Erokhin & Alina Schehimi Duitsland
86  Tom Bräunlich & Luisa Eis Duitsland
87  Jesper Horsted & Nadiya Gorshkova Denemarken
88  Phil Schwarick & Olga Golikow Duitsland
89  Ovidiu Mihai & Lisa Karst Duitsland
89  Anton Schletter & Nicola Niesl Duitsland
91  Sebastian Berg & Lara Lacheta Duitsland
91  Manuel Burkart & Carina Kögel Duitsland
91  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rusland
91  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Nederland
95  Florian Bonn & Vitalina Porshnyeva Duitsland
96  Tobias Bonn & Carolin Oidtmann Duitsland
96  Jonathan Maier & Anna Romanova Duitsland
98  Kai Tausch & Alexandra Mavlutova Duitsland
99  Marcell Harhai & Daniella Norberg Zweden
100  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Nederland
100  Markus Noll & Verena Noll Duitsland
100  Viktor Schleining & Anna Kistanova Duitsland
100  Pierre Troussard & Débora Bourdon Frankrijk
104  Rogier Dasselaar & Floor Disveld Nederland
105  Michael Mudrik & Anna Schilcher Duitsland
105  Michael Schwarz & Melanie Schöke Duitsland
107  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Frankrijk
107  Floris Leijten & Mélissa Manders België
109  Thomas Meier & Valerie Hense Duitsland
110  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Duitsland
110  Medhi Mekedder & Caroline Bertrand Frankrijk
110  Rabih Mourad & Magdalena Buczek Frankrijk
110  Andre Reinhardt & Katja Schöler Duitsland
110  Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Duitsland
115  George Borisov & Ada Au Engeland
115  Daniel Irmler & Isabella Rögner Duitsland
117  Sam Ardekani & Fanny Sandegren Zweden
117  Mies Corne & Priscilla Holzken Nederland
117  Nick Williams & Charmaine Chan Engeland
120  Deniz Atamann & Pia Pflichthofer Duitsland
120  Markus Baumgartner & Gitta Rilana Plambeck Duitsland
120  Dimitri Iwlew & Veronika Burghardt Duitsland
120  Harry Knaus & Isabell Reinelt Duitsland
120  Christian Roessler & Xenia Dann Duitsland
120  Timo Siemering & Judith Hannemann Duitsland
120  Elke Wenzel & Nadine Munch Duitsland
127  Jeroen Bosems & Ira Mostovaya Nederland
127  Johannes Fuchs & Katja Schulz Duitsland
127  Karl Hallberg & Matilda Johansson Zweden
127  Henrik Persson & Julia Hallberg Zweden
127  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Lithouwen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}