Results from V D.O. World DanceSport - IDSF European Youth Latin zaterdag 23 april 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

V D.O. World DanceSport
Spanje - Sant Cugat del Vallès donderdag 21 april 2011

IDSF European Youth Latin zaterdag 23 april 2011

Finale

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusland
2  George Eduard Sutu & Ludivine Brangbour Frankrijk
3  Francesco Sasanelli & Alessandra Salanitri Italië
4  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
5  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
6  David Manukyan & Karolina Maevskaya Rusland
7  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [20] Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
8  [20] Jakub Lipowski & Emma-Leena Koger Estonië
10  [15] Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Duitsland
11  [12] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
12  [6] Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Roemenië

Kwart-Finale

13  [24] Andrei Grosu & Irina Puica Moldavië
14  [19] Giuseppe Dell'aria & Laura Jottay België
14  [19] Pablo Otero Falcon & Irina Perez Lopez Spanje
16  [18] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
17  [15] Maciej Rasinski & Nikolina Melin Polen
18  [12] Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Rusland
19  [11] Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraïne
20  [9] Michal Le & Kamila Duranska Polen
21  [8] Aljaz Erzin & Maja Kosutic Slovenië
22  [7] Mathias Allain & Cyrielle Mattana Frankrijk
23  [6] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Letland
24  [5] Aleksander Makusev & Marina Tülp Estonië

Round 2 (top 36)

25  [25] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
26  [24] Petteri Pitkänen & Oona Oinas Finland
27  [23] Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Lithouwen
28  [22] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
29  [18] Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slowakije
29  [18] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Hongarije
31  [16] Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulgarije
32  [15] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
33  [14] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
34  [13] Aleksey Pieiganovich & Anna Koretskaya Byelorussia
35  [12] Michael Lerner & Marika Odikadze Israël
36  [7] Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israël

Round 1 (top 60)

37  [20] Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turkije
37  [20] Rasmus Lander & Pavlina Georgieva Denemarken
39  [17] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bulgarije
40  [14] Tamás Petrenkó & Fruzsina Petrenkó Hongarije
41  [9] Taisto Rusanen & Noora Holopainen Finland
42  [8] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenië
43  [6] Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Zweden
43  [6] Lorenzo Romano & Paula Jericevic Kroatië
45  [4] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Spanje
46  [3] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slowakije
46  [3] Christoph Holczik & Bettina Finek Oostenrijk
46  [3] Misel Muncan & Ljubica Zivkovic Servië
49  [2] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Noorwegen
49  [2] Mario Duda & Johanna Rührlinger Oostenrijk
49  [2] Kivanc Eski & Beren Tekin Turkije
49  [2] Michael Foskett & Korina Travis Engeland
53  [1] Mario Ozbolt & Helena Bradvica Kroatië
53  [1] Pitt Alexander Wibawa & Zhaniya Zharmenova Zwitserland
55  Xavier Van Driessche & Alison Springel België
55  Sverre Fjellstad & Mathilde Figenschaug Noorwegen
55  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugal
55  Geraint Heaney & Chantal Green Wales
55  Christopher Leek & Clara Roy Engeland
55  Marco Mendonça & Adriana Bras Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}