Results from Universal 2008 - Amateur Latin zondag 20 januari 2008
Check hoe advertise your product bij ons

Universal 2008
Engeland - Frimley Green zondag 20 januari 2008

Amateur Latin zondag 20 januari 2008

Finale

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
2  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Italië
3  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova Amerika
4  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italië
5  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australië
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [25] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
8  [25] Michael Miziner & Anastasia Belykh Australië
9  [16] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Italië
10  [12] Stefano Oradei & Michela Rossi Italië
11  [10] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Lithouwen
12  [6] Vladimir Filippov & Zia James Denemarken

Kwart-Finale

13  [14] Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
14  [13] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
14  [13] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir IJsland
16  [11] Marek Dedik & Kristina Horvatova Slowakije
16  [11] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rusland
18  [10] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
19  [9] Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rusland
20  [8] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
21  [7] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
21  [7] Giovanni Virgitto & Sara Casini Italië
23  [6] Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
24  [4] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Denemarken

Round 2 (top 50)

25  [17] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Italië
25  [17] Simone Franco & Laura Hair Engeland
25  [17] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraïne
25  [17] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Ierland
29  [16] Arsen Kishishian & Yuliya Nikitenko Australië
30  [15] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nieuw-Zeeland
31  [14] Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Lithouwen
32  [11] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraïne
33  [10] Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraïne
33  [10] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Denemarken
35  [8] Sharone Levit & Julia Zavadska Canada
35  [8] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraïne
37  [7] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukraïne
38  [6] Fedor Artemyev & Darya Chernysheva Rusland
38  [6] Shi Lei & Zhang Yu Bai China
38  [6] Jonathan Näslund & Oksana Spichak Zweden
41  [5] Ville Roos & Sanni Siurua Finland
42  [3] Vladimir Shulga & Polina Lukovskaya Ukraïne
42  [3] Luo Zhuofu & Qiao Dan China
44  [2] Wen-bo Fan & Chen Shiyao China
44  [2] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
44  [2] Dmitri Vorobev & Kristina Dinovets Rusland
44  [2] Eduard Zhigurt & Ekaterina Shilova Rusland
48  [1] Antonio De Iorio & Anna Kuznetsova Italië
48  [1] Sergei Ovodov & Kseniya Netsvetaeva Rusland
50  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusland

Round 1 (top 57)

51  [19] Danilo Maddalena & Daniela Mattia Italië
52  [17] Alessio Galocchio & Sara Alu Italië
53  [12] Michael Duong & Peony Yao Canada
53  [12] Stanislav Wakeham & Natalia Klimova Engeland
55  [8] Anatoliy Zaslavskiy & Veronika Svyrydova Ukraïne
56  [7] Florent Trarieux & Veronika Kasparova Engeland
57  [4] Yaroslav Senchilo & Nataliia Slavska Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}