Results from UK Open 2013 - Professional Rising Star Latin dinsdag 15 januari 2013
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2013
Engeland - Bournemouth dinsdag 15 januari 2013

Professional Rising Star Latin dinsdag 15 januari 2013

Finale

1  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
2  Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk Ukraïne
3  Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Ierland
4  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusland
5  Andrey Strinadko & Tatiana Banko Amerika
6  Aleksandr Altukhov & Natalia Barantseva Amerika
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [25] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen China
8  [24] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraïne
9  [23] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japan
10  [16] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
11  [14] Ilya Maletin & Julia Zavadska Canada
12  [13] Roman Italyankin & Tetyana Oliynyk Amerika
13  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
14  [8] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Lithouwen

Kwart-Finale

15  [21] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusland
16  [19] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukraïne
17  [15] Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
17  [15] Zi Long Wang & Li Yang Hong Kong
19  [14] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japan
20  [13] Zhang Xiaorui & Ren Yi China
21  [12] Vadim Lyubushkin & Amy Bennett Rusland
21  [12] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Duitsland
23  [8] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Spanje
24  [7] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulgarije

Round 3 (top 48)

25  [21] Oleksandr Gaidash & Olena Dyban Ukraïne
25  [21] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraïne
25  [21] Michele Prioletti & Julia Polai Oostenrijk
28  [20] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusland
28  [20] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japan
28  [20] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japan
31  [19] Wen Li & Huan Huang China
31  [19] Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusland
33  [18] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Griekenland
34  [17] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rusland
34  [17] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska Bulgarije
36  [16] Jake Davies & Olena Kalinina Engeland
36  [16] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Nederland
36  [16] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japan
36  [16] Richard Still & Morgan Hemphill Engeland
40  [15] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japan
40  [15] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japan
42  [12] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thailand
43  [11] Nikolai Shpakov & Tatiana Keegan (aka Logishev) Amerika
44  [10] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraïne
45  [9] Sun Bin Kwon & Bo Lm Ham Zuid-Korea
45  [9] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Italië
45  [9] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japan
48  [8] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Engeland

Round 2 (top 91)

49  [21] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japan
49  [21] Róbert Markó & Mara Gattanella Hongarije
51  [20] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polen
51  [20] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusland
51  [20] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rusland
54  [19] Keiichi Arai & Naoko Harada Japan
54  [19] Damiano Lonardi & Valentina Castioni Italië
54  [19] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japan
54  [19] Aleksei Sokolkov & Maria Sadovnichenko Rusland
58  [18] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polen
58  [18] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japan
60  [17] He Jin & Di Li China
60  [17] Yoji Moriizumi & Ayaka Mori Japan
60  [17] Takahiro Nakamura & Erika Nakamura Japan
60  [17] Stanislav Savich & Annie He Xiao Amerika
64  [16] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Oostenrijk
64  [16] Bowen Dennis Liu & Shiyue Sonya You China
64  [16] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
64  [16] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Italië
68  [15] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japan
68  [15] Lewis Lin & Andrea Lin Taiwan
68  [15] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japan
71  [14] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polen
71  [14] Kim Sung Min & Hyuisoo Kim Zuid-Korea
71  [14] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
71  [14] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japan
75  [13] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japan
75  [13] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japan
75  [13] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japan
75  [13] Yohei Matsumoto & Miryong Oh Japan
79  [12] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusland
79  [12] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japan
79  [12] Yohei Shoji & Yuka Shoji Japan
82  [11] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japan
82  [11] Aaron Then & Connie Tan Singapore
82  [11] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japan
85  [10] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japan
86  [9] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukraïne
86  [9] Youngmin Kim & Heejung Lee Zuid-Korea
86  [9] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finland
89  [5] Kiyoto Banno & Aya Banno Japan
89  [5] Manabu Yaguchi & Rie Nishida Japan
91  Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Engeland

Round 1 (top 132)

92  [21] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japan
92  [21] Kazuhiko Natsumi & Maiko Hidaka Japan
92  [21] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japan
95  [20] Kazuya Aida & Aya Nagata Japan
95  [20] Hideto Ito & Maki Taguchi Japan
95  [20] Jin Kanaya & Tomoyo Kawasaki Engeland
95  [20] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japan
95  [20] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japan
95  [20] Masato Ochi & Rumi Yanase Japan
95  [20] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japan
102  [19] Lee Hoo Sun & Lee Ji Eun Zuid-Korea
102  [19] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japan
104  [18] Jun Honda & Akiko Honda Japan
104  [18] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japan
104  [18] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japan
104  [18] Lee Sang-min & Lee Dan Bi Zuid-Korea
104  [18] Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japan
104  [18] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polen
110  [17] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Zuid-Korea
110  [17] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Engeland
110  [17] Yuki Matsuoka & Hikaru Saitou Japan
110  [17] Uiru Nishiyama & Tomomi Kiyota Japan
110  [17] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japan
115  [15] Takao Miyajima & Saori Yoshida Japan
116  [14] Ainaras Buozys & Danyelle Clarke Engeland
117  [13] Masakatsu Okumura & Chisa Aoki Japan
117  [13] Omar Soddu & Ilenia Soddu Italië
119  [12] Marko Ciboci & Polina Golubeva Kroatië
119  [12] Hoshimi Ito & Masumi Akoaka Japan
119  [12] Takumi Okada & Rie Sakai Japan
119  [12] Kazuya Shiraishi & Aiko Shiraishi Engeland
123  [11] Yakinthos Christou & Nicole Lage Engeland
124  [10] Masashi Hakamada & Mami Yamamoto Japan
124  [10] Florent Trarieux & Diana Buraka Frankrijk
126  [9] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Engeland
127  [8] Shinji Touma & Momoko Ariji Japan
128  [6] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Oostenrijk
129  [5] Jesse Huang & Coldy Hsu Taiwan
130  [3] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Engeland
131  [2] Danny Bell & Mimi Kevan Engeland
131  [2] Toshitaka Hayashi & Mai Takemori Japan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}