Results from UK Open 2013 - Professional Latin donderdag 17 januari 2013
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2013
Engeland - Bournemouth dinsdag 15 januari 2013

Professional Latin donderdag 17 januari 2013

Finale

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Engeland
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko Amerika
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusland
4  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Canada
5  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovenië
6  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [14] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
8  [6] Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polen
8  [6] Yegor Novikov & Yana Blinova Amerika
8  [6] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Amerika
11  [5] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusland
12  [3] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [21] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraïne
14  [20] Rachid Malki & Anna Suprun Noorwegen
15  [16] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Australië
16  [15] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Italië
16  [15] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen China
16  [15] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo China
19  [14] Roman Kovgan & Nataliya Rumyantseva Rusland
20  [11] Evgenij Voznyuk & Motshegetsi Mabuse Duitsland
21  [7] Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir Amerika
22  [6] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
23  [2] Peter Majzelj & Maja Gersak Slovenië
24  [1] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraïne

Round 4 (top 49)

25  [21] Danny Liang Zhao & Svetlana Borisova China
26  [20] Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk Ukraïne
26  [20] Przemek Lowicki & Martina Markova Polen
26  [20] Ilia Russo & Oxana Lebedew Duitsland
29  [19] Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Engeland
30  [18] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusland
30  [18] Nathan Meyers & Meagan Alderton Australië
32  [16] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japan
32  [16] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Ierland
34  [15] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusland
35  [13] Andrey Strinadko & Tatiana Banko Amerika
36  [12] Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
36  [12] Masaki Seko & Chiaki Seko Japan
36  [12] Zi Long Wang & Li Yang Hong Kong
39  [11] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraïne
39  [11] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukraïne
41  [10] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulgarije
41  [10] Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
43  [9] Michele Prioletti & Julia Polai Oostenrijk
44  [8] Gleb Savchenko & Elena Samodanova Australië
44  [8] Anton Sboev & Patrizia Ranis Engeland
46  [7] Aleksandr Altukhov & Natalia Barantseva Amerika
46  [7] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Lithouwen
48  [6] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska Bulgarije
49  [4] Roman Italyankin & Tetyana Oliynyk Amerika

Round 3 (top 79)

50  [25] Róbert Markó & Mara Gattanella Hongarije
51  [24] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Engeland
51  [24] Oleksandr Gaidash & Olena Dyban Ukraïne
53  [23] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraïne
54  [22] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Griekenland
54  [22] Valera Musuc & Nina Trautz Duitsland
56  [21] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusland
57  [20] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rusland
57  [20] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japan
59  [19] Vadim Lyubushkin & Amy Bennett Rusland
59  [19] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japan
59  [19] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukraïne
62  [18] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polen
62  [18] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraïne
64  [17] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japan
64  [17] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Zwitserland
66  [16] Ilya Maletin & Julia Zavadska Canada
66  [16] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Duitsland
68  [14] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polen
68  [14] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polen
70  [13] Igor Boev & Ekaterina Zakharoff Ukraïne
70  [13] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Italië
70  [13] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japan
73  [12] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Spanje
73  [12] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
75  [11] Jake Davies & Olena Kalinina Engeland
75  [11] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japan
77  [9] Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusland
78  [7] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Nederland
78  [7] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japan

Round 2 (top 148)

80  [26] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusland
80  [26] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japan
82  [25] Takahiro Nakamura & Erika Nakamura Japan
82  [25] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japan
82  [25] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japan
85  [23] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polen
85  [23] Nikolai Shpakov & Tatiana Keegan (aka Logishev) Amerika
85  [23] Aleksei Sokolkov & Maria Sadovnichenko Rusland
88  [22] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
89  [20] Wen Li & Huan Huang China
89  [20] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finland
91  [19] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukraïne
91  [19] Youngmin Kim & Heejung Lee Zuid-Korea
91  [19] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polen
91  [19] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japan
91  [19] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japan
91  [19] Yohei Shoji & Yuka Shoji Japan
91  [19] Zhang Xiaorui & Ren Yi China
98  [18] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japan
99  [17] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japan
100  [16] Benedetto Capraro & Orsolya Toth Duitsland
100  [16] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusland
102  [15] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japan
102  [15] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japan
104  [14] Keiichi Arai & Naoko Harada Japan
104  [14] Giorgio Di Raimondo & Martina Restuccia Italië
104  [14] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Zuid-Korea
104  [14] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rusland
104  [14] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Engeland
109  [13] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thailand
109  [13] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Oostenrijk
109  [13] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japan
109  [13] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusland
109  [13] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polen
114  [12] Bowen Dennis Liu & Shiyue Sonya You China
114  [12] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japan
114  [12] Stanislav Savich & Annie He Xiao Amerika
117  [11] He Jin & Di Li China
117  [11] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Engeland
117  [11] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
117  [11] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japan
117  [11] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japan
122  [10] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japan
122  [10] Lewis Lin & Andrea Lin Taiwan
122  [10] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japan
122  [10] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Italië
122  [10] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japan
127  [9] Kiyoto Banno & Aya Banno Japan
127  [9] Yoji Moriizumi & Ayaka Mori Japan
127  [9] Kazuhiko Natsumi & Maiko Hidaka Japan
130  [8] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japan
130  [8] Leo Li-ming & Li Hui China
130  [8] Kim Sung Min & Hyuisoo Kim Zuid-Korea
133  [7] Jin Kanaya & Tomoyo Kawasaki Engeland
133  [7] Sun Bin Kwon & Bo Lm Ham Zuid-Korea
133  [7] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japan
133  [7] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japan
137  [6] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japan
137  [6] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japan
137  [6] Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japan
140  [4] Kazuya Aida & Aya Nagata Japan
140  [4] Masashi Hakamada & Mami Yamamoto Japan
140  [4] Lee Hoo Sun & Lee Ji Eun Zuid-Korea
140  [4] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japan
144  [3] Takao Miyajima & Saori Yoshida Japan
144  [3] Masato Ochi & Rumi Yanase Japan
146  [1] Kazuya Shiraishi & Aiko Shiraishi Engeland
147  Yuki Matsuoka & Hikaru Saitou Japan
147  Aaron Then & Connie Tan Singapore

Round 1 (top 176)

149  [35] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Engeland
149  [35] Yohei Matsumoto & Miryong Oh Japan
151  [34] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japan
152  [33] Masakatsu Okumura & Chisa Aoki Japan
152  [33] Shoichi Urushibara & Minami Abe Engeland
154  [32] Darren Chen & Angel Chu Taiwan
154  [32] Marko Ciboci & Polina Golubeva Kroatië
154  [32] Hideto Ito & Maki Taguchi Japan
154  [32] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japan
158  [31] Manabu Yaguchi & Rie Nishida Japan
159  [30] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Engeland
159  [30] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusland
159  [30] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japan
159  [30] Florent Trarieux & Diana Buraka Frankrijk
163  [27] Lee Sang-min & Lee Dan Bi Zuid-Korea
163  [27] Shinji Touma & Momoko Ariji Japan
165  [26] Ainaras Buozys & Danyelle Clarke Engeland
165  [26] Toshitaka Hayashi & Mai Takemori Japan
165  [26] Jun Honda & Akiko Honda Japan
165  [26] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japan
169  [25] Takumi Okada & Rie Sakai Japan
170  [24] Uiru Nishiyama & Tomomi Kiyota Japan
171  [23] Yakinthos Christou & Nicole Lage Engeland
172  [22] Jesse Huang & Coldy Hsu Taiwan
173  [21] Hoshimi Ito & Masumi Akoaka Japan
174  [17] Danny Bell & Mimi Kevan Engeland
175  [15] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Oostenrijk
176  [14] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}