Results from UK Open 2013 - Amateur Ballroom donderdag 17 januari 2013
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2013
Engeland - Bournemouth dinsdag 15 januari 2013

Amateur Ballroom donderdag 17 januari 2013

Finale

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polen
2  Chong He & Jing Shan China
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polen
4  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polen
5  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polen
6  Dusan Dragovic & Greta Laurinaityte Engeland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [22] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraïne
8  [19] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
9  [13] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
10  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Liis End Engeland
10  [12] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Engeland
12  [10] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusland
13  [6] Ben Taylor & Stefanie Bossen Engeland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  [21] Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Italië
14  [21] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Oostenrijk
16  [20] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
17  [16] Mark Elsbury & Olga Elsbury Engeland
17  [16] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody Amerika
19  [14] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polen
20  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
21  [11] Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Amerika
22  [10] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Engeland
23  [7] Igor Colac & Roxane Milotti Amerika
24  [3] Liu Ya & Liu Jia Xin China

Round 4 (top 49)

25  [26] Iaroslav Bieliei & Virginie Primeau Canada
26  [25] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Italië
27  [24] Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polen
27  [24] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Rusland
27  [24] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
30  [22] Jacek Jeschke & Agnieszka Gajak Polen
31  [19] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusland
32  [15] Dmytro Dakhnovskyi & Anna Sukach Ukraïne
32  [15] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Australië
32  [15] Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
32  [15] Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rusland
36  [13] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italië
37  [12] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukraïne
38  [10] Jack Beale & Natalia Siyanko Engeland
38  [10] Matthew Potter & Talysa Trevallion Australië
40  [8] David Moretti & Francesca Sfascia Italië
41  [7] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Zweden
41  [7] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin China
41  [7] Norbert Sikora & Dominika Dul Polen
44  [6] Stephen Arnold & Yasmin Priestnall Engeland
44  [6] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Engeland
44  [6] Christopher Millward & Victoria Bennett Engeland
47  [3] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusland
47  [3] Andriy Mihailov & Anna Bogachova Ukraïne
49  [2] John Giannini & Katherine Giannini Engeland

Round 3 (top 65)

50  [31] James Cutler & Courtney Taylor Engeland
50  [31] Qinglong Ping & Yuhong Yan China
52  [30] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Zweden
53  [29] Andrei Motyl & Kseniya Klesch Rusland
54  [27] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Italië
54  [27] David Vejchar & Veronika Hanusova Tsjechië
56  [26] Damiano Soldati & Pauline van Valkengoed Nederland
57  [25] Jacek Stefanski & Joanna Korab Polen
58  [24] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova Ukraïne
58  [24] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Engeland
60  [23] Andrey Kitsun & Natalia Korsak Byelorussia
61  [17] Luke Miller & Hanna Cresswell Engeland
62  [16] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukraïne
63  [11] Kirill Potapov & Mariya Paneva Rusland
64  [9] Davide Camera & Doriana Guzzo Italië
64  [9] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusland

Round 2 (top 90)

66  [31] David Klar & Lauren Andlovec Hong Kong
66  [31] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraïne
66  [31] Argo Oblikas & Aimie Leak Engeland
66  [31] Petr Shigin & Svetlana Afanasyeva (aka Krivobokova) Rusland
70  [30] Alessio Disca & Luisa Cardillo Italië
71  [29] Stefano Di Brino & Bianka Zubrowska Italië
72  [28] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusland
72  [28] Yuri Nartov & Yuliya Blagova Amerika
72  [28] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
75  [27] Linghao Kang & Anran Xing China
75  [27] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finland
75  [27] Serguei Peshkun & Olesya Mokrova Rusland
78  [25] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Italië
79  [23] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold Amerika
80  [22] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
80  [22] Alessandro Festino & Valeria Quatrini Italië
82  [20] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Noorwegen
83  [19] Michal Lemieszek & Paulina Szysz Polen
84  [16] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
84  [16] Joel Smith & Sara Smith Australië
86  [15] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Engeland
87  [14] Geraint Heaney & Stephanie Noon Engeland
87  [14] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
89  [11] Adam Bynert & Emily Bynert Engeland
90  [9] Zhi Xiang Shi & Lu Shi China

Round 1 (top 109)

91  [35] Marcus Mitchell & Rosie Ward Engeland
91  [35] John Edward Nolan & Hazel Ryan Ierland
91  [35] Kyohei Yamada & Saori Akiyama Japan
94  [34] Alexander Chernositov & Regina Maziarz Amerika
95  [33] Oscar Kraan & Patricia Bach Nederland
95  [33] Mark Rankilor & Julia Kozak Engeland
97  [31] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Ierland
97  [31] Nicolai Bouet & Helle Kogsboll Denemarken
99  [30] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukraïne
100  [28] Kristaps Melko & Lorna Wiggins Letland
101  [26] Andrea Frediani & Sara Iozzia Italië
102  [25] Jack Johnson & Joanne De Jager Australië
103  [19] Bjorn Biermann & Anastasia Pukhova Duitsland
103  [19] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Duitsland
105  [18] John Sinclair & Denise Brocklebank Engeland
106  [17] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukraïne
107  [14] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
107  [14] Denzil Scerri De Carlo & Rossella Scerri De Carlo Engeland
109  [2] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turkije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}