Results from UK Open 2012 - Amateur Latin woensdag 18 januari 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2012
Engeland - Bournemouth dinsdag 17 januari 2012

Amateur Latin woensdag 18 januari 2012

Finale

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Engeland
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusland
3  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Denemarken
4  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italië
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Italië
6  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [22] Morten Löwe & Roselina Doneva Denemarken
8  [19] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Letland
9  [16] Dorin Frecautanu & Svetlana Borisova Rusland
10  [12] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova Amerika
11  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
12  [4] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovenië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [19] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraïne
14  [17] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australië
15  [16] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraïne
15  [16] Denis Tagintsev & Asta Sigvaldadottir Rusland
17  [15] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
18  [11] Manuel Favilla & Victoria Burke Engeland
19  [10] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Zweden
19  [10] Dmytro Wloch & Viktoriya Kharchenko Ukraïne
21  [9] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Italië
21  [9] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Italië
21  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen China
24  [8] Pasha Pashkov & Daniella Karagach Amerika
25  [3] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraïne

Round 4 (top 50)

26  [21] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina Amerika
26  [21] Stefano Moriondo & Darya Byelikova Italië
26  [21] Alex Zampierollo & Lucy Jones Engeland
29  [16] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukraïne
29  [16] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraïne
31  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du China
32  [14] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusland
32  [14] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraïne
32  [14] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Italië
35  [12] Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rusland
35  [12] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Engeland
37  [11] Kyrylo Dovgalin & Viktoria Dincheva Bulgarije
37  [11] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
37  [11] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Canada
40  [10] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraïne
40  [10] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusland
42  [9] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Denemarken
42  [9] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Engeland
42  [9] Artur Tarnavskiy & Kateryna Krut Ukraïne
42  [9] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukraïne
42  [9] Ji Wang & Pan Jianhui China
47  [8] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rusland
47  [8] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Italië
49  [6] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland
50  [4] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusland

Round 3 (top 80)

51  [23] Daniils Kutuzovs & Maria Shalvarova Canada
52  [22] Oleksiy Bisko & Valeriya Zhuravliova Ukraïne
52  [22] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Ierland
54  [21] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Denemarken
54  [21] Stanislav Urodlivchenko & Tetyana Borovik Ukraïne
56  [20] Jia Jun Ma & Qian Xu China
56  [20] Luca Urso & Alessandra Tripoli Italië
58  [19] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Italië
58  [19] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukraïne
60  [18] Boris Rudenko & Ekaterina Fedosova Amerika
60  [18] Sam Shamseili & Arina Grishanina Denemarken
60  [18] Yi Long Xu & Lin Yue Shi China
63  [17] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polen
63  [17] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraïne
63  [17] Danny Stowell & Kate Moore Engeland
66  [16] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraïne
66  [16] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusland
68  [15] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polen
69  [14] Adelmo Mandia & Leila Stewart Engeland
70  [13] Edgars Brivks & Nicole Gynga Canada
70  [13] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Italië
70  [13] Cedric Wai & Jennifer Tin China
73  [12] Kan Sun & Zhu Siying China
74  [11] Pavel Stepanchuk & Anastasiya Danilova Amerika
75  [10] Benjamin Jones & Amy Dowden Engeland
76  [9] Jeremy Basile & Megan Wragg Australië
76  [9] Andreas Ioannou & Martha Birli Griekenland
76  [9] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Zweden
79  [8] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Engeland
80  [3] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Engeland

Round 2 (top 115)

81  [28] Wang Yu Guang & Chen Nan China
81  [28] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Engeland
81  [28] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Lithouwen
81  [28] Marco Tocchini & Vita-Viktoria Lyubimtseva Italië
85  [26] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Nederland
85  [26] Sergey Tanchev & Marika Doshoris Frankrijk
87  [25] Kai Widdrington & Natasha Jeved Engeland
88  [24] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Engeland
89  [23] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Engeland
90  [22] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusland
90  [22] Rafael Kyu & Elena Mantaluta Taiwan
90  [22] Christopher Nyemchek & Magda Fialek Amerika
90  [22] Paki Tufano & Marina Olindo Italië
94  [21] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Engeland
94  [21] Sam Hunter & Charlotte Plant Engeland
94  [21] Yuriy Kurilov & Veronika Svyrydova Ukraïne
97  [20] Simone Colella & Courtney Payne Engeland
97  [20] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusland
97  [20] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
100  [18] James Cutler & Courtney Taylor Engeland
100  [18] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Italië
100  [18] Sebastiano Mele & Maria Skyum Denemarken
103  [17] Hyeong Seok Kim & Lee Kyung Lyun Singapore
103  [17] Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Italië
105  [16] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusland
106  [15] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Griekenland
107  [13] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusland
108  [12] Wang Ge Duo & Yue Liang Jie China
108  [12] Tom Parkes & Bryony Fielding Engeland
110  [11] Vincenzo Mileto & Giulia D'amaro Italië
111  [10] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Engeland
112  [9] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
113  [8] Jack Johnson & Joanne De Jager Australië
114  [6] Sho Sumida & Saki Muramatsu Japan
115  [5] Han Ly & Crystal Li Canada

Round 1 (top 132)

116  [35] Mario Giuseppe Carciotto & Ilaria Caratelli Italië
117  [33] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Engeland
118  [31] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
119  [30] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Malyshkina Ukraïne
119  [30] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turkije
119  [30] Solar Yang & Elfrida Lee Taiwan
122  [29] Sören Brockmann & Andreea Chirila Engeland
122  [29] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
124  [28] Daniele Fulvi & Danielle Toal Engeland
124  [28] Péter Kecskemethy & Janet Gooi Engeland
126  [26] Ryan Chen & Vivi Wu Taiwan
126  [26] Jesse Huang & Coldy Hsu Taiwan
126  [26] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukraïne
126  [26] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Engeland
126  [26] Mitchell Willoughby & Jessica Schembri Malta
131  [21] Vincent Villat & Camelia Motataianu Frankrijk
132  [17] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}