Results from UK Open 2010 - Amateur Latin woensdag 20 januari 2010
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2010
Engeland - Bournemouth dinsdag 19 januari 2010

Amateur Latin woensdag 20 januari 2010

Finale

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Kroatië
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
3  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Engeland
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
5  Valentin Chmerkovskiy & Dariya Di Filippo (aka Chesnokova) Amerika
6  Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [26] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italië
8  [24] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusland
9  [19] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusland
10  [4] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Denemarken
10  [4] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
12  [1] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Letland

Kwart-Finale

13  [17] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australië
14  [16] Andrei Kiselev & Tiina Koskenvalta Finland
15  [14] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Italië
16  [13] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
17  [9] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
17  [9] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Zweden
17  [9] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Italië
17  [9] Alex Zampierollo & Elza Pole Letland
21  [8] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
21  [8] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
21  [8] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraïne
24  [6] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusland
25  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Denemarken

Round 4 (top 50)

26  [17] Nikita Bazev & Marta Arndt Duitsland
27  [16] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova Amerika
28  [15] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraïne
28  [15] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovenië
30  [14] Ben Hardwick & Lucy Jones Engeland
30  [14] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Canada
32  [12] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko Amerika
32  [12] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugal
32  [12] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Nederland
32  [12] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Denemarken
36  [11] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Italië
36  [11] Danny Stowell & Kate Moore Engeland
38  [10] Pasha Pashkov & Daniella Karagach Amerika
39  [9] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldavië
39  [9] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy Amerika
39  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen China
42  [8] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Denemarken
42  [8] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
42  [8] Simon Völbel & Regina Murtasina Duitsland
45  [7] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusland
45  [7] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polen
45  [7] Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukraïne
48  [6] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraïne
49  [5] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Engeland
50  [4] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland

Round 3 (top 79)

51  [21] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Denemarken
51  [21] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Engeland
51  [21] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusland
51  [21] Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukraïne
55  [20] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonië
55  [20] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusland
57  [19] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Lithouwen
57  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraïne
57  [19] Wen Li & Huan Huang China
57  [19] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polen
61  [18] Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Duitsland
61  [18] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
63  [16] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Italië
63  [16] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusland
63  [16] Wen-bo Fan & Chen Shiyao China
63  [16] Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
63  [16] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Ierland
63  [16] Kyle Taylor & Liis End Engeland
69  [15] Aleksei Karaulov & Sasha Nissengolts Amerika
69  [15] Craig Monley & Sriani Argaet Australië
69  [15] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraïne
72  [14] Simone Franco & Laura Hair Engeland
72  [14] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
74  [12] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Zuid-Afrika
74  [12] Earle Williamson & Sandra Sorensen Denemarken
76  [9] Marco Moreira & Tara James Portugal
76  [9] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polen
78  [6] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Ierland
78  [6] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken

Round 2 (top 123)

80  [23] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukraïne
80  [23] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusland
80  [23] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Nederland
80  [23] Valera Musuc & Nina Trautz Duitsland
80  [23] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polen
85  [22] Nikolay Fanagin & Valerija Fetissova Estonië
85  [22] Tomas Marek & Martina Markova Tsjechië
85  [22] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finland
85  [22] Mykyta Serdyuk & Anastasia Biatova Ukraïne
89  [21] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slowakije
89  [21] Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
89  [21] Vladislav Shahov & Milena Jasionek Amerika
92  [20] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
92  [20] Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Lithouwen
94  [19] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Malyshkina Ukraïne
94  [19] Dario Scuderi & Marina Mangione Duitsland
94  [19] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Servië
97  [18] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Spanje
97  [18] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Engeland
97  [18] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraïne
97  [18] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusland
97  [18] Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugal
97  [18] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polen
97  [18] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusland
104  [17] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
104  [17] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polen
104  [17] Ruud Moers & Amber List Nederland
104  [17] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusland
104  [17] Aric Yegudkin & Maria Belash Australië
109  [16] Andreas Ioannou & Martha Birli Griekenland
109  [16] Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusland
111  [15] Matti Puro & Laura Wimmer Finland
111  [15] Dmytro Shylov & Sofiya Porokhova Ukraïne
111  [15] Vladislav Talybin & Maria Ashchepkova Duitsland
114  [14] Aleksander Leivikov & Alexandra Lyulikova Israël
114  [14] Pavel Stepanchuk & Nadezda Vlasova Amerika
116  [13] Julien Brugel & Coralie Romanzin Frankrijk
116  [13] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
116  [13] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Italië
119  [12] Julien Couderc & Elodie Masson Frankrijk
119  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Jona Kristin Benediktsdottir IJsland
119  [12] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Engeland
122  [10] Davide Fumagalli & Michaela Komorova Slowakije
122  [10] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen

Round 1 (top 165)

124  [26] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japan
124  [26] Jonathan Rodríguez Pérez & Nina Chinju Uszkureit Duitsland
124  [26] Ramon Renting & Charlotte Stella Nederland
127  [25] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Engeland
127  [25] Pedro Vieira & Loren James Engeland
129  [24] Steven Greenwood & Jessica Dorman Australië
129  [24] Alex Infusino & Boglarka Czina Hongarije
129  [24] Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polen
129  [24] Adelmo Mandia & Leila Stewart Engeland
129  [24] Kevin Santana & Joana Diniz Portugal
134  [23] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina Amerika
134  [23] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Engeland
134  [23] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
134  [23] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Denemarken
134  [23] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Hongarije
139  [22] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukraïne
139  [22] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Italië
139  [22] Dario Pizzo & Karen D'albundo Frankrijk
142  [21] Daniel Garry & Emma Smith Engeland
142  [21] Juan Jose Perez & Marina Bordoy Spanje
144  [20] David Barnes & Bryony Fielding Engeland
144  [20] Kangsan Kim & Han Na Lee Zuid-Korea
146  [19] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Nederland
146  [19] Csaba Megyeri & Ida Kovács Hongarije
146  [19] Ginga Morita & Aiko Kowada Japan
146  [19] Shingo Nagoshi & Mariko Ishikawa Japan
150  [18] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Amerika
151  [16] Simone Colella & Courtney Payne Engeland
152  [15] Carlos Nunes & Joana Fraga Ferreira Portugal
153  [14] Jose Inacio & Ana Paula Lino Portugal
153  [14] Min-Soo Oh & Mi-Na Lee Zuid-Korea
155  [12] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Griekenland
155  [12] Yuki Suzuki & Kana Suzuki Japan
157  [11] Renato Bras & Ana Carolina Faustino Portugal
157  [11] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japan
159  [10] Naomichi Tsuji & Emiko Sakai Japan
160  [8] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Hongarije
160  [8] Bruno Teixeira & Raquel Freitas Portugal
162  [7] Filipe Andre Santos & Mariana Suspiro Portugal
163  [6] Masaki Sannobu & Miho Saeda Japan
164  [5] Marco Mendonça & Adriana Bras Portugal
165  [3] Adam Edwards & Zoe Shand Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}