Results from UK Open 2008 - Amateur Rising Star Ballroom dinsdag 22 januari 2008
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2008
Engeland - Bournemouth dinsdag 22 januari 2008

Amateur Rising Star Ballroom dinsdag 22 januari 2008

Finale

1  Angelo Madonia & Jelena Samuilova Letland
2  Francesco Calco & Silvia Stile Italië
3  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Italië
4  Csaba László & Anna Mikes Hongarije
5  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusland
6  Igor Mikushov & Anna Demidova Amerika
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [27] Igor Potovin & Irina Shimina Rusland
7  [27] Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusland
9  [26] Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Zweden
10  [25] Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Italië
11  [23] Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
12  [16] Wei Ping Li & Jia Sun China

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [20] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Slowakije
13  [20] Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italië
15  [18] Marco Lustri & Alessia Radicchio Italië
15  [18] Zhi An Wun & Cen Zheng China
17  [17] Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
17  [17] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
17  [17] Hong Shen & Yujie Liang China
20  [16] Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japan
20  [16] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finland
20  [16] Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polen
23  [13] Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japan
24  [11] Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italië
25  [9] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Engeland

Round 3 (top 51)

26  [20] Andres End & Liis End Estonië
26  [20] Pasquale Nudo & Manuela Stellato Italië
26  [20] Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
29  [19] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Roemenië
29  [19] Ivo Lodesani & Ida Sicilia Italië
29  [19] Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Lithouwen
29  [19] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
29  [19] Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rusland
34  [18] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
35  [17] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
35  [17] Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
37  [16] Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Duitsland
38  [15] Thomas Fusetto & Laura Brugin Italië
38  [15] Davide Mariani & Debora Mancinelli Italië
38  [15] Fabio Ruscio & Fabiana Ciaffaroni Italië
41  [14] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusland
41  [14] Qing Shui & Yan Yan Ma China
43  [13] Jack Beale & Viktorija Triscuka Engeland
43  [13] Francesco Pepe & Assunta Viscione Italië
45  [12] Qiang Yu & Zhengying Yang China
46  [11] Mario Cicala & Jessica Mazza Italië
46  [11] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusland
48  [10] Jegor Pogrebniak & Agata Matyjek Polen
49  [9] Nicola Chianese & Assunta Chianese Italië
50  [6] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Tsjechië
51  [5] Maxime Dereymez & Katrina Patchett Frankrijk

Round 2 (top 81)

52  [24] Janis Kukainis & Yuliya Blagova Amerika
52  [24] Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusland
54  [23] Edgars Gasjuns & Yulia Saikina Letland
54  [23] Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusland
54  [23] Alex Sindila & Katie Gleeson Engeland
57  [22] Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanje
58  [21] Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
59  [20] Luca Belometti & Katia Moraschi Italië
59  [20] Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
59  [20] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraïne
59  [20] Richard Still & Morgan Hemphill Engeland
63  [19] Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
63  [19] Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusland
63  [19] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
63  [19] Anton Silantev & Julia Karaseva Rusland
63  [19] Allan Vedel & Sofie Koborg Denemarken
68  [18] Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
69  [17] Nicola Pascon & Anna Tondello Italië
69  [17] Sebastian Prekun & Ciara Francis Ierland
71  [16] Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusland
71  [16] Antonio Micheli & Bianca Tonizzo Australië
71  [16] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusland
71  [16] Morten Schnedler-Jensen & Sanne Yde (aka Sondergaard) Denemarken
75  [14] Andrew Bator & Angelika Orent Amerika
75  [14] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraïne
77  [13] Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
78  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
78  [11] Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Rusland
80  [4] Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Italië
80  [4] Ryan Wilson & Olesja Kosik Engeland

Round 1 (top 133)

82  [25] Martin Køhler & Holmsfridur Bjornsdottir Denemarken
82  [25] Ben Taylor & Hannah-louise Annetts Engeland
82  [25] Enrico Tubelli & Marina Nikolaeva Italië
85  [24] Lai Ru Deng & Luzio Liang China
85  [24] Anton Kurttila & Henna Syväoja Finland
85  [24] Xiang Li & Xiaotong Zhang China
85  [24] Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
85  [24] Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polen
90  [23] Mattia Facioni & Federica Di Bartolo Italië
90  [23] Valentin Milev & Irene Martin Spanje
90  [23] Domenico Stellacci & Stefania Maffei Italië
93  [22] Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Italië
93  [22] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusland
93  [22] Denis Orsenigo & Lidia Crotti Italië
96  [21] Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Lithouwen
97  [20] Cristian Gatti & Elena Cadei Italië
97  [20] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Denemarken
97  [20] Danny Stowell & Kate Moore Engeland
97  [20] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Nederland
97  [20] Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
102  [19] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Australië
102  [19] Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Rusland
104  [18] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) Amerika
104  [18] Sebastian Mureddu & Jessica Ragonesi Italië
104  [18] Matthew Potter & Ju Hyun Kang Zuid-Korea
107  [17] Sang Hyo Jo & Se Hee Lee Zuid-Korea
108  [15] Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenië
109  [14] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Amerika
110  [13] Fabrizio Occidente & Giorgia Marini Italië
111  [12] Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Rusland
111  [12] Manuel Fogliani & Sara Morelli Italië
111  [12] Roberto Guida & Lucrezia Giuliani Italië
114  [10] Norichika Ikemoto & Miki Funazashi Japan
115  [8] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel China
116  [5] Damien Hey & Hannah Davis Engeland
116  [5] Julian Tocker & Kristen Pulsakowska Engeland
118  [3] Gary Crotaz & Ming Yuan Engeland
118  [3] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Engeland
118  [3] Simone Vialardi & Emanuela Pellicori Italië
121  [2] Michael Duong & Peony Yao Canada
121  [2] George Henes & Claire Miller Engeland
121  [2] Igor Nikolaev & Olga Gubkina Rusland
121  [2] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Engeland
125  [1] Phillip Evans & Caitlin Silcox Wales
125  [1] Yoshiyuki Ichihashi & Eiko Ichihashi Japan
125  [1] Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstan
125  [1] Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Oostenrijk
125  [1] Cyril Passerat & Estelle Rollin Frankrijk
130  Denis Nechaev & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Engeland
130  Rafael Paulino & Daniela Vicente Portugal
130  Yoshihiro Shibata & Mihoko Takada Japan
130  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}