Results from UK Open 2003 - Amateur Latin woensdag 22 januari 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2003
Engeland - Bournemouth dinsdag 21 januari 2003

Amateur Latin woensdag 22 januari 2003

Finale

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Duitsland
2  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Denemarken
3  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Italië
4  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Denemarken
5  Eugene Katsevman & Maria Manusova Amerika
6  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [17] Matej Krajcer & Janja Lesar Slovenië
8  [11] Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Hongarije
9  [9] Darren Bennett & Lilia Kopylova Engeland
10  [7] Evgeni Smagin & Rachael Heron Engeland
11  [3] Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
11  [3] Derek Hough & Aneta Piotrowska Polen
13  [2] Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Spanje

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  [16] Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rusland
15  [15] Genya Mazo & Maria Shibalova Amerika
16  [13] James Jordan & Aleksandra Jordan (aka Grabowska) Engeland
17  [12] Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusland
18  [11] Przemek Lowicki & Yulia Rogozina Polen
19  [8] Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Italië
19  [8] Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Engeland
21  [7] Tobias Carlsson & Vickie Jo Ringgaard Denemarken
21  [7] Rachid Malki & Anna Suprun Zweden
23  [4] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
24  [3] Alexei Silde & Anna Firstova Rusland

Round 4 (top 48)

25  [19] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Engeland
25  [19] Andrius Kandelis & Marta Sztobryn
25  [19] Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir IJsland
28  [18] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
29  [17] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
29  [17] Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraïne
31  [15] Krzysztof Hulboj & Ewa Szabatin Polen
31  [15] Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulgarije
33  [14] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rusland
33  [14] Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusland
35  [12] Sante Mandolini & Victoria Martin Engeland
35  [12] Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Rusland
37  [11] Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Nederland
37  [11] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italië
39  [10] Kevin King & Olga Rodionova Amerika
40  [9] Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rusland
40  [9] Alec Mazo & Edyta Sliwinska Amerika
40  [9] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenië
40  [9] Gregor Rebula & Lisa Darby Engeland
44  [8] Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
45  [7] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
46  [5] Pavel Ivanov & Anna Abakumova Rusland
46  [5] Nicolas Quesnoit & Ksenija Pluscec Kroatië
46  [5] Bas Van Der Zanden & Laura Stefanie Hafner Nederland

Round 3 (top 85)

49  [21] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusland
49  [21] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Duitsland
49  [21] Iuri Nezdoiminoga & Maria Bourova Rusland
52  [20] Danilo Forte & Adriana Di Nardi Ierland
52  [20] Ilario Parise & Lydia Brangbour Frankrijk
52  [20] Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rusland
55  [19] Sergey Pozharinski & Svetlana Bogdanova Rusland
55  [19] Evgeni Voronin & Elena Grechko Rusland
57  [18] Paul Michael Jones & Lucy Jones Engeland
57  [18] Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rusland
57  [18] Alex Zampierollo & Klizia Zampierollo Italië
60  [17] Tony Pututau & Cheryl Burke Amerika
60  [17] Zufar Zaripov & Natalia Fridmanovich Rusland
62  [16] Werner Figar & Karin Figar Oostenrijk
62  [16] Abraham Martinez & Nuria Singla Spanje
62  [16] Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rusland
62  [16] Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Duitsland
66  [15] Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Italië
66  [15] Rene Loft & Laura Hair Denemarken
66  [15] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusland
69  [13] Alexander Berezine & Irina Pechenova Rusland
69  [13] Dmytro Bondarenko & Anastasia Muravyova Rusland
69  [13] Alfonso Chico De Guzman & Susana Barea Spanje
69  [13] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Duitsland
73  [12] Wladislaw Lalafarjan & Natalija Burdina Duitsland
74  [11] Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Duitsland
74  [11] Jani Rasimus & Milla Virtanen Finland
74  [11] Francesco Silvestro & Sabrina Carvano Italië
77  [10] Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Italië
77  [10] Alexei Mazurin & Natalia Pronina Rusland
77  [10] Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
77  [10] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
81  [9] Leonid Beljaew & Eva Pohl Duitsland
81  [9] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
83  [7] Emanuele De Rosa & Mara Gattanella Italië
83  [7] Raimondo Todaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Italië
85  [5] Tomasz Giermuda & Monika Giermuda (aka Kajdan) Polen

Round 2 (top 134)

86  [20] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne
86  [20] Boris Leokumovich & Diana Surkis Amerika
86  [20] Vincenzo Minieri & Sara Pignarbene Italië
86  [20] Mario Palermo & Federica Lappano Italië
86  [20] Giordano Pizzardi & Flavia Rudilosso Italië
91  [19] Björn Bitsch & Ashli Williamson Denemarken
91  [19] Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg Amerika
91  [19] Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraïne
94  [18] Cristian Bertini & Lucia Bertini Italië
94  [18] Artem Chigvintsev & Alexandra Nelyubina Rusland
94  [18] Manuel Frighetto & Milly Baggio Italië
94  [18] Vitali Panteleev & Tatiana Volkova Rusland
94  [18] Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Rusland
94  [18] Simone Segatori & Denise Pasqualotto Italië
94  [18] Jeroen Struylaart & Nataliya Kravets Nederland
94  [18] Vladyslav Yama & Marta Bakay Ukraïne
102  [17] Danny Arbour & Myriam Savaria Canada
102  [17] Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Italië
102  [17] Gennady Bondarenko & Simone Waldorf Duitsland
102  [17] Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Lithouwen
102  [17] Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Slovenië
107  [16] Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Italië
107  [16] Ilia Russo & Yulia Russo Byelorussia
107  [16] Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusland
107  [16] Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Oostenrijk
111  [15] Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Italië
111  [15] Roberto Checcarelli & Katiuscia Tabarrini Italië
111  [15] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugal
111  [15] Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japan
115  [14] Francis Lafreniere & Christine Thibault Canada
115  [14] Ilia Tokarev & Anastasia Gorokhova Rusland
115  [14] Dario Turino & Valentina Tocci Italië
118  [13] Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Italië
118  [13] Giorgio Di Raimondo & Simona Massari Italië
118  [13] Markus Heffner & Jelisaweta Souvorova Duitsland
118  [13] Mariano Lilliu & Valentina Sanna Italië
122  [12] Oleg Miroshnichenko & Alona Diskin (aka Poguliaeva) Israël
122  [12] Stefano Urbani & Odette Manzo Italië
122  [12] Igor Yaremenko & Nataliya Onischenko Ukraïne
125  [11] Igor Alexandrov & Anna Bulgakova Rusland
125  [11] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japan
125  [11] Garry Robey & Lorraine Ashdown Engeland
125  [11] Iban Salgado & Adriana Torrabadella Spanje
129  [10] Alessandro Testa & Mena Di Prete Italië
130  [9] Sven Binek & Elina Tarassova Duitsland
130  [9] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Nederland
132  [6] Martin Spina & Bruna Farci Italië
133  [4] Anthony Roche & Carole Viossat Frankrijk
134  Daniele Muzi & Jessica Intravaia Italië

Round 1 (top 164)

135  [28] Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Duitsland
136  [27] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
136  [27] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finland
138  [26] Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
138  [26] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Italië
138  [26] Christian Sanchez & Miriam Sanchez Spanje
141  [24] Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israël
141  [24] Osamu Akabane & Naomi Okubo Japan
141  [24] Ken Moller Hansen & Lydia Vishnyakowa Denemarken
141  [24] Kirill Nikitin & Marina Kopylova Rusland
141  [24] Katsutoshi Ninagawa & Kerry Simmons Engeland
141  [24] Hideo Satou & Chieko Mutou Japan
147  [23] Andrei Andreev & Anna Andreeva Rusland
147  [23] Andrew Cuerden & Marina Shalneva Engeland
147  [23] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Italië
147  [23] Marco Zingarelli & Melissa Ghigiarelli Italië
151  [22] Davide Boy & Angela Boy Italië
151  [22] Thomas Mook & Vanessa Grillo Duitsland
151  [22] Siscu Perez & Bea Camps Spanje
151  [22] Gary Woods & Susie Claridge Engeland
155  [21] Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japan
156  [19] Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italië
156  [19] Thomas Szego & Corinne Roost Zwitserland
156  [19] Vito Tassiello & Elena Verni Italië
159  [18] Motomitsu Shimizu & Sarah May Engeland
160  [17] Rodd Ramzani & Lara Izlan Engeland
161  [14] Karsten Bruckschweiger & Susanne Gessner Oostenrijk
162  [12] Michael Sasnovski & Mandy Sasnovski Zuid-Afrika
163  [10] Raffaele Esposito & Pina Esposito Italië
164  [5] Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}