Results from UK Open 2001 - Open Ballroom Pro dinsdag 23 januari 2001
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2001
Engeland - Bournemouth zaterdag 27 januari 2001

Open Ballroom Pro dinsdag 23 januari 2001

Finale

1  Augusto Schiavo & Caterina Arzenton Italië
2  Luca Baricchi & Loraine Baricchi (aka Barry) Engeland
3  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Engeland
4  Timothy Howson & Joanne Bolton Engeland
5  Massimo Giorgianni & Alessia Giorgianni (aka Manfredini) Italië
6  Fabio Selmi & Simona Fancello Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

  Davide Cacciari & Olga Garshina Rusland
  Scott Draper & Morena Colagreco Engeland
  Koji Hiyama & Kumiko Hiyama Japan
  William Pino & Alessandra Bucciarelli Italië
  Alan Shingler & Donna Shingler (aka Reeve) Engeland
  Jonathan Wilkins & Katusha Demidova Amerika

Kwart-Finale

  Hiro Amano & Kyoko Amano Japan
  Federico Filipone & Lyn Marriner Engeland
  Sam Kaiho & Mari Kaiho Japan
  Heiko Kleibrink & Giselle Keppel Duitsland
  Giuliano Nironi & Simonetta Vecchi Italië
  Susumu Onda & Mariko Onda Japan
  Stefan Ossenkop & Pia David Duitsland
  Mirco Selli & Marica Selli Italië
  Igor Suvorov & Irina Suvorov Amerika
  Matis Toome & Helen Klandorf Estonië

Round 2 (top 44)

  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Italië
  Fabio Bosco & Marina Ferrari België
  Christian Corsi & Simonetta Ambrosini Italië
  Daniele Delpriori & Dalila Szczepanski Ierland
  Stefano Fanasca & Michela Battisti Italië
  Hiro Furuya & Emi Furuya Japan
  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Italië
  Roberto Giuliato & Serena Picco Italië
  Kenn Van Hauen & Malene Van Hauen Denemarken
  Mickey Higuchi & Yoko Haseba Japan
  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japan
  Igor Litvinov & Julia Ivleva Amerika
  Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japan
  Daniel Sarti & Margit Sarti Duitsland
  Takeshi Sasaya & Kumi Sasaya Japan
  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japan
  Erminio Stefano & Luana Conte Italië
  Takuhide Takeda & Mayumi Takeda Japan
  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rusland
  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Polen
  Shintaro Yanagibashi & Kumiko Asami Japan
  Manfred Zehender & Michaela Heintzinger Oostenrijk

Round 1 (top 72)

  Michele Bacci & Denise Mayes Engeland
  Nicola Bini & Laura Lunetta Italië
  Michael Burton & Martina Wuttig Australië
  Giovanni Chiapperini & Giannita Bigazzi Italië
  Ilia Danilov & Tatiana Rybalko Rusland
  Oleg Fadioukhine & Irina Averboukh Rusland
  Francois Fouchet & Delphine Fouchet (aka Wannesson) Frankrijk
  Antonio Gioncada & Roberta Zone Italië
  Naoki Iezumi & Tomomi Iezumi Japan
  Fred Jorgens & Ina Voelkel Duitsland
  Kozo Kodama & Masako Kodama Japan
  Robert Kubis & Izabella Jaworska Amerika
  Rauno Leino & Merja Ylönen Finland
  Gianmichele Mariani & Paola Mariani Italië
  Daniele Missiroli & Sabrina Manuzi Italië
  Mike Otake & Kim Yotusmoto Japan
  Igor Pilipenchuk & Polina Pilipenchuk Amerika
  Anthony Price & Zoey Price Engeland
  Tokashi Sato & Maki Sato Japan
  Ivan Schiavo & Ornella Schiavo Italië
  Slava Sergiev & Katia Sergiev Amerika
  Manfred Stiglitz & Anastassia Stiglitz (aka Makarova) Oostenrijk
  Eddie Stutts & Viktoria Belova Amerika
  Manabu Sugai & Michie Takahashi Japan
  Carmine Tamburro & Roberta Mantovan Italië
  Igor Ugai & Tatiana Ugai Rusland
  Allen Wen & Anne Sun China
  Markus Zimmermann & Anke Poppinga Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}