Results from Tropicana Cup 2011 - Junior II Latin donderdag 14 april 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2011
Polen - Mikolajki donderdag 14 april 2011

Junior II Latin donderdag 14 april 2011

Finale

1  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldavië
2  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusland
3  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraïne
4  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusland
5  Karls Aniscenko & Paula Kukute Letland
6  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldavië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukraïne
8  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland
9  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusland
10  Artem Kuklin & Katerina Tkachenko Ukraïne
11  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldavië
11  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Letland
13  Jedrzej Kauc & Klaudia Migala Polen

Kwart-Finale

14  Nazariy Deba & Marta Buzhenyk Ukraïne
14  Vladlen Oleineac & Zinaida Popov Moldavië
14  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Byelorussia
17  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldavië
18  Pavel Kozlovskiy & Regina Sapa Rusland
19  Yuryy Martenenko & Ekaterina Mityurina Ukraïne
20  Pavlo Bondarenko & Oleksandra Putilina Ukraïne
20  Matvej Smirnov & Evgeniya Kalitskaya Byelorussia
23  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Rusland
24  Arsenijs Jevstafjevs & Klinta Smite Letland

Round 1 (top 41)

25  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Polen
26  Davids Geikins & Marta Liga Rika Letland
26  Vadim Semenko & Victoria Kozlan Ukraïne
28  Vilius Baltusis & Guste Sabaliauskaite Lithouwen
28  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldavië
28  Andris Klievens & Santa Sauere Letland
31  Viktor Boychuk & Yana Kinasciuk Ukraïne
32  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Rusland
33  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonië
33  Oleksandr Barakovskikh & Daryna Guzun Ukraïne
35  Vladislav Lievshunov & Yana Tudvasova Byelorussia
36  Ernestas Davidovich & Raminta Ruzgaityte Lithouwen
36  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Estonië
36  Ivan Verbolyuk & Karina Meschaninova Rusland
39  Egor Kolomin & Olga Senyuto Ukraïne
40  Erik Luts & Liina Piilman Estonië
40  Egor Murzich & Sviatlana Harnouskaya Byelorussia
42  Martin Puutka & Kristin Sober Estonië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}