Results from Tropicana Cup 2011 - IDSF Open Standard vrijdag 15 april 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2011
Polen - Mikolajki donderdag 14 april 2011

IDSF Open Standard vrijdag 15 april 2011

Finale

1  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italië
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
3  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polen
4  Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polen
5  Artem Terekhov & Olga Morozova Rusland
6  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [19] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
8  [16] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraïne
8  [16] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
10  [12] Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
11  [11] Michal Stukan & Susanne Miscenko Polen
12  [10] Valts Liepnieks & Inese Zarina Letland
13  [7] Emanuele Cordo & Maria Bogush Rusland

Kwart-Finale

14  [20] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Lithouwen
15  [19] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
16  [18] Daniel Radu & Marta Cieplik Polen
17  [17] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Byelorussia
18  [13] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
18  [13] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
20  [10] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
21  [9] Jacek Stefanski & Joanna Korab Polen
22  [8] Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Letland
23  [6] Egidio Cirigliano & Arianna Gobbi Italië
24  [4] Dawid Skrzydlowski & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen

Round 1 (top 46)

25  [25] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Byelorussia
26  [24] Roberto Carano & Valentina Ricco Italië
26  [24] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polen
26  [24] Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonië
29  [17] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
30  [16] Georgiy Cholan & Anastasyya Volkova Ukraïne
30  [16] Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland
32  [14] Edgars Kravalis & Laura Valta Letland
33  [13] Andriy Mihailov & Anna Bogachova Ukraïne
33  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
35  [11] Peteris Lapins & Daniela Diure Letland
36  [6] Pavel Fedorenko & Tatyana Galushko Rusland
36  [6] Vlad Shvedov & Yana Grabitskaya Byelorussia
38  [5] Carmelo Calabro & Grazia Interdonato Italië
39  [2] Artur Kozar & Katarzyna Rakowska Polen
40  [1] Alexandr Khaustov & Marina Bazyk Rusland
40  [1] Sergiy Martyanov & Hristina Steh Ukraïne
42  Aleksandr Lapkin & Kseniya Pyaterneva Rusland
42  Dmitry Moysievich & Ekaterina Mamaeva Rusland
42  Adam Popowski & Paulina Karpinska Polen
42  Andrey Seleznev & Inna Selezneva Rusland
42  Igor Sivov & Elena Sobol Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}