Results from Tropicana Cup 2011 - IDSF Open Standard vrijdag 15 april 2011
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2011
Polen - Mikolajki donderdag 14 april 2011

IDSF Open Standard vrijdag 15 april 2011

Finale

1  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italië
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
3  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polen
4  Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polen
5  Artem Terekhov & Olga Morozova Rusland
6  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [19] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
8  [16] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraïne
8  [16] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
10  [12] Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
11  [11] Michal Stukan & Susanne Miscenko Polen
12  [10] Valts Liepnieks & Inese Zarina Letland
13  [7] Emanuele Cordo & Maria Bogush Rusland

Kwart-Finale

14  [20] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Lithouwen
15  [19] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
16  [18] Daniel Radu & Marta Cieplik Polen
17  [17] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Byelorussia
18  [13] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
18  [13] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
20  [10] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
21  [9] Jacek Stefanski & Joanna Korab Polen
22  [8] Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Letland
23  [6] Egidio Cirigliano & Arianna Gobbi Italië
24  [4] Dawid Skrzydlowski & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen

Round 1 (top 46)

25  [25] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Byelorussia
26  [24] Roberto Carano & Valentina Ricco Italië
26  [24] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polen
26  [24] Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonië
29  [17] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
30  [16] Georgiy Cholan & Anastasyya Volkova Ukraïne
30  [16] Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland
32  [14] Edgars Kravalis & Laura Valta Letland
33  [13] Andriy Mihailov & Anna Bogachova Ukraïne
33  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
35  [11] Peteris Lapins & Daniela Diure Letland
36  [6] Pavel Fedorenko & Tatyana Galushko Rusland
36  [6] Vlad Shvedov & Yana Grabitskaya Byelorussia
38  [5] Carmelo Calabro & Grazia Interdonato Italië
39  [2] Artur Kozar & Katarzyna Rakowska Polen
40  [1] Alexandr Khaustov & Marina Bazyk Rusland
40  [1] Sergiy Martyanov & Hristina Steh Ukraïne
42  Aleksandr Lapkin & Kseniya Pyaterneva Rusland
42  Dmitry Moysievich & Ekaterina Mamaeva Rusland
42  Adam Popowski & Paulina Karpinska Polen
42  Andrey Seleznev & Inna Selezneva Rusland
42  Igor Sivov & Elena Sobol Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}