Results from Tropicana Cup 2010 - IDSF International Open Latin zaterdag 10 april 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2010
Polen - Mikolajki donderdag 8 april 2010

IDSF International Open Latin zaterdag 10 april 2010

Finale

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusland
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
3  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
4  Alexander Rebrov & Madara Liepniece Letland
5  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [28] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polen
8  [24] Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusland
9  [19] Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldavië
10  [12] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonië
11  [7] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusland
12  [4] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusland

Kwart-Finale

13  [24] Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Byelorussia
14  [21] Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
15  [20] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonië
15  [20] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rusland
17  [17] Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
18  [16] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polen
18  [16] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
18  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusland
21  [14] Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusland
22  [10] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Lithouwen
23  [7] Edgars Jekabsons & Jekaterina Hlopova Letland
24  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusland

Round 2 (top 47)

25  [28] Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusland
26  [25] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusland
27  [24] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polen
28  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polen
29  [21] Leonid Apranich & Kamila Schmidt Polen
30  [20] Robert Kochanek & Nune Akopyan Armenië
30  [20] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
32  [18] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldavië
32  [18] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
34  [17] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonië
34  [17] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rusland
36  [10] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraïne
37  [9] Jakub Mazuch & Michaela Gatekova Tsjechië
38  [8] Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rusland
39  [7] Dmytro Korovkin & Yuliya Olefir Ukraïne
39  [7] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Lithouwen
41  [6] Serghei Goreanschii & Alina Grozea Moldavië
42  [5] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukraïne
43  [4] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
44  [3] Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Lithouwen
44  [3] Robert Veskus & Kristiina Prants Estonië
46  [2] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusland
47  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukraïne

Round 1 (top 68)

49  [25] Viacheslav Chizhik & Olga Chechet Byelorussia
50  [24] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusland
51  [22] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukraïne
52  [21] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraïne
53  [17] Artem Kozlov & Anastasia Kriukova Rusland
54  [15] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Noorwegen
54  [15] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Letland
54  [15] Igor Wilczynski & Magdalena Perlinska Polen
57  [13] Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukraïne
57  [13] Patrizio Pirola & Carola Terraneo Italië
59  [11] David Olsson & Valentina Rudenok Zweden
59  [11] Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraïne
61  [10] Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tsjechië
62  [5] Dmitriy Kuchin & Karolina Nowacka Polen
63  [4] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Lithouwen
63  [4] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Polen
65  [2] Piotr Lasota & Monika Kubiak Polen
66  [1] Denis Buga & Elizaveta Maximova Rusland
67  Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Lithouwen
67  Piotr Klimaszynski & Gabriela Przekop Polen
67  Kirill Tsvetkov & Olesya Golubkina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}