Results from Tropicana Cup 2009 - Youth Latin zaterdag 18 april 2009
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2009
Polen - Mikolajki donderdag 16 april 2009

Youth Latin zaterdag 18 april 2009

Finale

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
2  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusland
3  Andrey Semakin & Luize Darzniece Letland
4  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraïne
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Polen
6  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Rusland
8  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusland
9  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraïne
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
11  Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Polen
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polen

Kwart-Finale

13  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraïne
14  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
15  Kristaps Kalva & Jekaterina Hlopova Letland
16  Adam Fedko & Paulina Majewska Polen
16  Dmitrijs Golasko & Alina Zavadska Letland
16  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonië
16  Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Rusland
20  Aleksey Pieiganovich & Kristina Kudelko Byelorussia
21  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Lithouwen
22  Oleg Kulyba & Anna Karetskaya Byelorussia
23  Maciej Walczak & Julia Michalska Polen
24  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraïne

Round 1 (top 40)

25  Andrejs Moisejenko & Laura Valta Letland
26  Kirill Baturin & Nadezhda Artamonova Rusland
27  Yuriy Kopylov & Kristina Komarova Rusland
28  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukraïne
29  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Lithouwen
30  Deniss Artemjevs & Undine Papule Lithouwen
31  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Letland
31  Aleksejs Harkovskis & Kristine Titoka Letland
31  Vadim Rozhkov & Elizaveta Zaytseva Ukraïne
34  Artur Dvoretskiy & Anastasiya Karpacheva Rusland
34  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukraïne
36  Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukraïne
36  Marius Gaizauskas & Sigita Belickaite Lithouwen
38  Aleksandr Tsvetkov & Anastasiya Zhukova Rusland
39  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
40  Martins Dubra & Justine Balmane Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}