Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin zaterdag 12 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2008
Polen - Mikolajki donderdag 10 april 2008

Youth Under21 Latin zaterdag 12 april 2008

Finale

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusland
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukraïne
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraïne
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Letland
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraïne
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraïne
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Ukraïne
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Polen
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonië
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Rusland
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Ukraïne

Kwart-Finale

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polen
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukraïne
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Polen
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonië
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rusland
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Italië
21  Denis Buga & Anna Martynenko Rusland
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Letland
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Ukraïne
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen

Round 2 (top 48)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rusland
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Polen
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraïne
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukraïne
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Rusland
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraïne
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Polen
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraïne
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Hongarije
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ukraïne
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Ukraïne
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Letland
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusland
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukraïne
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Estonië
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Ukraïne
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Rusland
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusland
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rusland
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Letland
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Byelorussia
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonië
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukraïne

Round 1 (top 67)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Polen
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusland
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Polen
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Lithouwen
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Letland
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Ukraïne
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rusland
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukraïne
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Letland
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Ukraïne
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Rusland
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Ukraïne
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rusland
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Rusland
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Ukraïne
64  Roman Klochko & Anna Manzina Ukraïne
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Rusland
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Ukraïne
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}