Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin vrijdag 11 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2008
Polen - Mikolajki donderdag 10 april 2008

Juvenile II Latin vrijdag 11 april 2008

Finale

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rusland
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Letland
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Ukraïne
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Byelorussia
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusland
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rusland
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Ukraïne
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Ukraïne
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Rusland
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polen
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Ukraïne

Kwart-Finale

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Letland
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Ukraïne
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Letland
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Letland
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rusland
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Rusland
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Letland
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonië
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Rusland
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusland
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Letland
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Ukraïne
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Letland

Round 1 (top 48)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Ukraïne
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Rusland
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Byelorussia
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Letland
30  Gints Roberts Berzins & Megija Dana Morite Letland
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Ukraïne
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Letland
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Ukraïne
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Ukraïne
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Polen
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rusland
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Letland
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Rusland
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Lithouwen
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Ukraïne
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Letland
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Ukraïne
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Ukraïne
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Rusland
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Rusland
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Rusland
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Letland
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}