Results from Tropicana Cup 2008 - Junior I Standard zaterdag 12 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2008
Polen - Mikolajki donderdag 10 april 2008

Junior I Standard zaterdag 12 april 2008

Finale

1  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Lithouwen
2  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraïne
3  Yevgeniy Taranyuk & Anastasiya Zvereva Ukraïne
4  Karls Aniscenko & Paula Kukute Letland
5  Vlad Bejan & Lina Vartic Moldavië
6  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vadym Yaroslavtsev & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
8  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
9  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
10  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraïne
10  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland
12  Denis Golikov & Olesya Frolova Rusland

Kwart-Finale

13  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
14  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonië
14  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Lithouwen
16  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonië
17  Dmytro Rybalko & Dana Zhmudskaya Ukraïne
18  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Letland
18  Viesturs Varavs & Anna Priedina Letland
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rusland
21  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonië
22  Nikolay Paschenko & Ekaterina Fayruzova Rusland
23  Lukas Slekys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
23  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Letland

Round 1 (top 40)

25  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Polen
26  Mateusz Graczyk & Natalia Baldyga Polen
27  Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusland
27  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Polen
27  Kristers Zuika & Endija Zuika Letland
30  Aleksandr Tkachev & Valeryya Klochkovych Ukraïne
31  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraïne
32  Dmytryy Dubovskyy & Anna Kryvokon Ukraïne
33  Piotr Wojcik & Natalia Szypulska Polen
34  Bogdan Dubyna & Dariaa Naydonova Ukraïne
34  Evgeniy Gribachev & Tamara Lukina Rusland
36  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Byelorussia
36  Arsenijs Jevstafjevs & Evelina Zvirbule Letland
36  Janis Kalkis & Sanda Igaune Letland
39  Andrey Marinich & Viktoria Dorofeeva Rusland
40  Oleksandr Voytiyskiy & Lubov Chayka Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}