Results from Tropicana Cup 2008 - IDSF Open Standard zaterdag 12 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2008
Polen - Mikolajki donderdag 10 april 2008

IDSF Open Standard zaterdag 12 april 2008

Finale

1  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
2  Mark Elsbury & Olga Elsbury Engeland
3  Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Lithouwen
4  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
5  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polen
6  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polen
8  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Ukraïne
9  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusland
9  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
11  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Rusland
12  Fiorenzo Rocco & Angela Taglianetti Italië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
13  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Rusland
15  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraïne
16  Guerino Fraina & Irene Calo Italië
17  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Polen
18  Nikita Zolotarev & Nikol Matiushenko Rusland
19  Salvatore Cacciottelli & Antonietta Spagnuolo Italië
19  Yevgen Lisunov & Valeriya Zhuravliova Ukraïne
21  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraïne
21  Roman Usmanov & Aleksandra Samorodskaya Byelorussia
23  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
23  Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonië
25  Dmitriy Grigoryev & Anastasiya Bessalova Ukraïne

Round 2 (top 36)

26  Janis Mednis & Anna Voroncuka Letland
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
28  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusland
29  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukraïne
29  Andrey Papaev & Darya Muksinova Rusland
31  Alessandro Di Cunzolo & Sabrina Lo Sasso Italië
31  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
33  Mikhail Belous & Ekaterina Andronova Rusland
34  Andrij Zubko & Tanya Revyn Ukraïne
35  Reinis Audarins & Liene Sinicka Letland
36  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Rusland

Round 1 (top 44)

37  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Letland
38  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukraïne
39  Piotr Giglewicz & Inez Sadkowska Polen
40  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Letland
41  Iurii Vladimirov & Olga Iekimova Ukraïne
42  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rusland
43  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rusland
44  Oleg Lychkatyy & Yuliya Deynershteyn Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}