Results from Tropicana Cup 2007 - Juvenile II Standard donderdag 19 april 2007
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2007
Polen - Mikolajki donderdag 19 april 2007

Juvenile II Standard donderdag 19 april 2007

Finale

1  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rusland
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldavië
3  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Letland
4  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Polen
5  Davis Udris & Ruta Meirupska Letland
6  Vladislav Lievshunov & Veronika Gushca Byelorussia
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polen
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraïne
9  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Rusland
9  Cristian Lupu & Stela Vlas Moldavië
11  Lukas Ancikevicius & Juste Barakauskaite Lithouwen
12  Sergej Melnikov & Anastasiya Tushkevich Byelorussia

Kwart-Finale

13  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rusland
13  Mykhaylo Bykov & Anastasiya Loboyko Ukraïne
15  Vitaly Bralgin & Anna Anufrieva Rusland
15  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Polen
17  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonië
17  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukraïne
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland
20  Artem Cherkashyn & Olga Kuzmenko Ukraïne
20  Pavel Sabadash & Anastasia Samilkina Rusland
20  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rusland
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraïne
24  Martins Ozolins & Ivita Ozolina Letland
25  Artur Skrzypek & Paulina Mrowczynska Polen
26  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukraïne

Round 1 (top 52)

27  Aleksej Bida & Ninel Dudnik Ukraïne
28  Nikita Kutuzov & Katya Kozlova Rusland
28  Vadim Predein & Polina Predeina Rusland
30  Ivan Ivanov & Yana Krivstova Rusland
30  Anton Panchyshko & Alona Mamontova Ukraïne
32  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraïne
32  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukraïne
32  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Letland
32  Robert Kacperski & Adrianna Zymek Polen
32  Arturs Remeika & Paula Kukute Letland
32  Sasha Sigida & Helen Podolyanko Ukraïne
32  Renars Susters & Viktorija Ivanova Letland
32  Gordey Zeldovich & Polina Kulikova Rusland
40  Kostyantin Dutkovskiy & Katerina Nosenko Ukraïne
40  Gennadiy Paslov & Valeria Golovatenko Ukraïne
40  Kirill Skotnikov & Elizaveta Kaygorodova Rusland
40  Konstantin Zabolotnyy & Anna Dodoncha Ukraïne
44  Yaroslav Agarkov & Olga Manakova Rusland
44  Nikita Unoshev & Evgenija Muspan Ukraïne
46  Maxim Zubov & Arina Savchenko Rusland
47  Vladislav Karabev & Diana Yvarova Ukraïne
48  Alexander Alekhin & Veronika Vorobieva Rusland
48  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Rusland
48  Vladimir Borisyenko & Katerina Kust Ukraïne
48  Oleksiy Pastukhov & Anastasiya Firova Ukraïne
52  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}