Results from Tropicana Cup 2007 - Junior I 10 Dance donderdag 19 april 2007
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2007
Polen - Mikolajki donderdag 19 april 2007

Junior I 10 Dance donderdag 19 april 2007

Finale

1  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rusland
2  Filipp Maryanovskiy & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
3  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Rusland
4  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Polen
5  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Byelorussia
6  Marius Bodiul & Catalina Cristian Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Estonië
8  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukraïne
9  Nikita Klyuchko & Yana Shvamberg Ukraïne
9  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Lithouwen
11  Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraïne
12  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Letland

Kwart-Finale

13  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraïne
14  Vladyslav Bernyk & Alina Koshlakova Ukraïne
14  Vadim Gorbach & Polina Matskevich Byelorussia
14  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Rusland
17  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldavië
18  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Letland
19  Roberts Peca & Diana Mackevica Letland
20  Dmitrijs Derjagins & Lelde Zimele Letland
21  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polen
22  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraïne
23  Karlis Lapins & Beate-katrina Zeltina Letland
24  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Polen

Round 2 (top 50)

25  Artur Martea & Iulia Celpan Moldavië
26  Anatoliy Guliy & Anastasiya Kharchenko Ukraïne
26  Denys Popov & Anna Dergunova Rusland
26  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraïne
29  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Rusland
30  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Lithouwen
31  Danil Isaev & Marina Prokopenko Rusland
31  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusland
33  Maciej Rasinski & Aleksandra Wojcicka Polen
33  Roberts Zageris & Evita Brilte Letland
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraïne
36  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Letland
36  Sergey Dratvitskiy & Olga Chechet Byelorussia
38  Teymur Akhmedov & Natalia Denisova Rusland
38  Andrey Smotrov & Ekaterina Maltseva Rusland
40  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rusland
41  Oleg Kulik & Irina Nagornyak Ukraïne
41  Sergey Shubadeev & Olesya Radaeva Rusland
43  Ilya Mariyko & Yana Kramer Rusland
43  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Moldavië
45  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Lithouwen
45  Roman Mikin & Darya Tsvetkova Rusland
47  Ivan Khudoley & Dariya Ponomarenko Ukraïne
48  Aleksander Kobylinski & Ewelina Dabrowska Polen
49  Dmitrii Suhorukov & Valeriya Suschko Ukraïne
50  Vitaliy Kalyuzhnyy & Anhelina Gordina Ukraïne

Round 1 (top 62)

51  Roman Drobotov & Ganna Vozhikova Ukraïne
52  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Lithouwen
52  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukraïne
54  Ivan Varfolomeev & Diana Mashukova Rusland
55  Sergiy Chernykov & Xeniya Ovchynnykova Ukraïne
56  Alexandr Malyy & Alexandra Danilchuk Ukraïne
57  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rusland
57  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Rusland
59  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Rusland
60  Ilya Surkov & Ekaterina Datsko Rusland
61  Maksim Chuprin & Kseniya Poglazova Ukraïne
62  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}