Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Standard zaterdag 21 april 2007
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2007
Polen - Mikolajki donderdag 19 april 2007

Junior II Standard zaterdag 21 april 2007

Finale

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
2  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
3  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
4  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusland
5  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
6  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vladislav Korotchenko & Darya Cherkas Rusland
7  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polen
10  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Letland
11  Peteris Lapins & Laura Valta Letland
12  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Letland

Kwart-Finale

13  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonië
14  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
15  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Letland
15  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraïne
17  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Byelorussia
18  Edgars Silovs & Juta Einmane Letland
19  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Lithouwen
19  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
21  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonië
22  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldavië
23  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraïne
24  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rusland

Round 2 (top 47)

25  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusland
25  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rusland
25  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonië
28  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonië
29  Sergey Byashekov & Olga Dorzhieva Rusland
29  Sargiy Yakimenko & Darya Tatarchenko Ukraïne
31  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldavië
31  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
33  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldavië
34  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
35  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraïne
36  Edgars Gribusts & Liene Everse Letland
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraïne
36  Kriss Zale & Liva Orleane Letland
39  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonië
40  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Lithouwen
40  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
42  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rusland
42  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
44  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rusland
45  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukraïne
46  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukraïne
46  Vitaliy Razzhyvin & Olga Shchekotikhina Ukraïne

Round 1 (top 82)

48  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldavië
48  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polen
48  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
48  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraïne
48  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukraïne
53  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldavië
54  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukraïne
55  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraïne
55  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukraïne
55  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraïne
58  Daniels Belugins & Alise Milkevica Letland
58  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukraïne
58  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukraïne
61  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukraïne
61  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Lithouwen
63  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraïne
63  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukraïne
63  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraïne
66  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
66  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraïne
68  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rusland
68  Andriy Zagoruiko & Iryna Kelyina Ukraïne
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukraïne
71  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonië
71  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rusland
73  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraïne
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rusland
75  Evgeniy Gavrilenko & Katerina Alekseeva Ukraïne
75  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rusland
77  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rusland
77  Illya Davydenko & Valeriya Kot Ukraïne
79  Dmytro Soroka & Maria Drach Ukraïne
80  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Rusland
81  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraïne
81  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Lithouwen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}