Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Standard zaterdag 21 april 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2007
Polen - Mikolajki donderdag 19 april 2007

Junior II Standard zaterdag 21 april 2007

Finale

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
2  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
3  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
4  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusland
5  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
6  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vladislav Korotchenko & Darya Cherkas Rusland
7  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polen
10  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Letland
11  Peteris Lapins & Laura Valta Letland
12  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Letland

Kwart-Finale

13  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonië
14  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
15  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Letland
15  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraïne
17  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Byelorussia
18  Edgars Silovs & Juta Einmane Letland
19  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Lithouwen
19  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
21  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonië
22  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldavië
23  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraïne
24  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rusland

Round 2 (top 47)

25  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Rusland
25  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rusland
25  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonië
28  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonië
29  Sergey Byashekov & Olga Dorzhieva Rusland
29  Sargiy Yakimenko & Darya Tatarchenko Ukraïne
31  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldavië
31  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
33  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldavië
34  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
35  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraïne
36  Edgars Gribusts & Liene Everse Letland
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraïne
36  Kriss Zale & Liva Orleane Letland
39  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonië
40  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Lithouwen
40  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
42  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rusland
42  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
44  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rusland
45  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukraïne
46  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukraïne
46  Vitaliy Razzhyvin & Olga Shchekotikhina Ukraïne

Round 1 (top 82)

48  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldavië
48  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polen
48  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
48  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraïne
48  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukraïne
53  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldavië
54  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukraïne
55  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraïne
55  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukraïne
55  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraïne
58  Daniels Belugins & Alise Milkevica Letland
58  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukraïne
58  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukraïne
61  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukraïne
61  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Lithouwen
63  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraïne
63  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukraïne
63  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraïne
66  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
66  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraïne
68  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rusland
68  Andriy Zagoruiko & Iryna Kelyina Ukraïne
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukraïne
71  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonië
71  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rusland
73  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraïne
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rusland
75  Evgeniy Gavrilenko & Katerina Alekseeva Ukraïne
75  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rusland
77  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rusland
77  Illya Davydenko & Valeriya Kot Ukraïne
79  Dmytro Soroka & Maria Drach Ukraïne
80  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Rusland
81  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraïne
81  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Lithouwen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}