Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Latin donderdag 19 april 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2007
Polen - Mikolajki donderdag 19 april 2007

Junior II Latin donderdag 19 april 2007

Finale

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusland
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusland
4  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraïne
5  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraïne
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
7  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraïne
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonië
9  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Letland
11  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
12  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië

Kwart-Finale

13  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraïne
14  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Rusland
14  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Letland
14  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polen
14  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polen
18  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Lithouwen
18  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
20  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldavië
20  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
20  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Polen
23  Sebastian Mroz & Pola Anforowicz Polen
24  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraïne
24  Peteris Lapins & Laura Valta Letland
26  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraïne
27  Igor Holovaci & Nataliya Holotylo Ukraïne

Round 2 (top 48)

28  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Letland
28  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
30  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Lithouwen
31  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polen
31  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonië
33  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraïne
34  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldavië
34  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rusland
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraïne
36  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Lithouwen
36  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Lithouwen
36  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukraïne
40  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
40  Michal Danilczuk & Adrianna Rogowska Polen
40  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rusland
40  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldavië
40  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldavië
40  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraïne
40  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Lithouwen
47  Kriss Zale & Liva Orleane Letland
48  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Rusland

Round 1 (top 95)

49  Oleg Provozin & Dariya Sereda Ukraïne
49  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonië
49  Edgars Silovs & Juta Einmane Letland
52  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusland
52  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraïne
52  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rusland
52  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Byelorussia
56  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraïne
57  Harijs Locs & Undine Papule Letland
57  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
57  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonië
60  Oleksandr Borysovskiy & Larisa Molodec Ukraïne
60  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukraïne
62  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldavië
62  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukraïne
62  Dmytro Soroka & Aleksandra Burakova Ukraïne
65  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rusland
65  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rusland
65  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraïne
65  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukraïne
65  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonië
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukraïne
70  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Letland
72  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraïne
73  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
73  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
73  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraïne
73  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraïne
73  Martins Taranda & Madara Estrika Letland
79  Daniels Belugins & Alise Milkevica Letland
79  Vladyslav Myshko & Evgeniya Tvileneva Ukraïne
79  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukraïne
79  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rusland
83  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonië
83  Vardan Simonyan & Tatyana Baranova Rusland
83  Andriy Yudin & Svitlana Levit Ukraïne
86  Sergey Korovykovskiy & Diana Soroka Ukraïne
86  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rusland
86  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rusland
89  Edgars Gribusts & Liene Everse Letland
89  Blazej Lewandowski & Adrianna Kamrowska Polen
91  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonië
91  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraïne
93  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraïne
94  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rusland
94  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}