Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance vrijdag 20 april 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2007
Polen - Mikolajki donderdag 19 april 2007

Junior II 10 Dance vrijdag 20 april 2007

Finale

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusland
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polen
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusland
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Letland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonië
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraïne
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonië
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen

Kwart-Finale

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraïne
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Letland
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraïne
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusland
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Letland
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraïne
21  Peteris Lapins & Laura Valta Letland
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Byelorussia
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Lithouwen
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rusland

Round 2 (top 47)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldavië
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraïne
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Letland
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Polen
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Rusland
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rusland
34  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Letland
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonië
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polen
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonië
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldavië
39  Kriss Zale & Liva Orleane Letland
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rusland
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldavië
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraïne
44  Harijs Locs & Undine Papule Letland
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldavië
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rusland
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldavië

Round 1 (top 75)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Lithouwen
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Lithouwen
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Letland
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Letland
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonië
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonië
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraïne
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraïne
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraïne
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rusland
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraïne
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukraïne
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraïne
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonië
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rusland
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukraïne
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rusland
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraïne
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Polen
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraïne
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rusland
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Rusland
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukraïne
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Rusland
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rusland
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}