Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance zaterdag 22 april 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2006
Polen - Mikolajki donderdag 20 april 2006

Youth U21 10 Dance zaterdag 22 april 2006

Finale

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italië
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polen
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Rusland
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonië
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusland
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Polen
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukraïne
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rusland
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Polen
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polen

Kwart-Finale

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraïne
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Ukraïne
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Ukraïne
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Rusland
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Letland
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Ukraïne
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraïne
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Ukraïne
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Estonië
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraïne
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Rusland
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Estonië
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Ukraïne

Round 1 (top 47)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Ukraïne
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusland
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukraïne
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukraïne
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Ukraïne
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Ukraïne
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ukraïne
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Rusland
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Moldavië
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Ukraïne
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukraïne
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Ukraïne
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Rusland
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukraïne
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Ukraïne
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Polen
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Ukraïne
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Rusland
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Letland
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukraïne
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}