Results from Tropicana Cup 2006 - World Juvenile Trophy (Combination) donderdag 20 april 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2006
Polen - Mikolajki donderdag 20 april 2006

World Juvenile Trophy (Combination) donderdag 20 april 2006

Finale

1  Roman Blinov & Darya Stolbova Ukraïne
2  Vlad Bejan & Mariana Tataru Moldavië
3  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Rusland
4  Dmytro Yevterev & Maria Lukyanova Ukraïne
5  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Lithouwen
6  Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraïne
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraïne
8  Denys Popov & Anna Dergunova Rusland
8  Vadym Yaroslavtsev & Dana Zhmudskaya Ukraïne
11  Evgeniy Vasiliev & Lilia Goncharenko Ukraïne
12  Aleksandr Yachin & Elizavieta Laskina Ukraïne
13  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rusland

Kwart-Finale

14  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraïne
15  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Rusland
16  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Letland
17  Artem Marchuk & Valentina Vilchak Ukraïne
17  Evgeniy Stepin & Aleksandra Vasileva Rusland
19  Mikhail Erokhin & Lera Petrik Ukraïne
20  Oleksi Fedorov & Anastasiya Denysova Ukraïne
20  Marcin Rosinski & Nikolina Melin Polen
22  Denis Andreychuk & Olga Bondar Ukraïne
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraïne
24  Marcus Telembici & Zinaida Popov Moldavië

Round 1 (top 45)

25  Valentin Sirik & Viktoria Trakalyuk Ukraïne
26  Maxim Dechenko & Maria Nyemyechenkova Ukraïne
26  Vladyslav Kubyshkin & Alesya Natayeva Ukraïne
26  Oleksiy Savin & Angelina Rozmarytsya Ukraïne
29  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Letland
29  Valentin Salagor & Anna Sudakova Ukraïne
31  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukraïne
32  Vladislav Prokopenko & Diana Nonik Ukraïne
32  Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukraïne
34  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukraïne
35  Vitaly Chebotarev & Yulia Chelombitko Rusland
35  Dmytro Ushakov & Anastasiya Pyatovil Ukraïne
37  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraïne
38  Igor Kitaygorodskiy & Ekaterina Koloskova Rusland
39  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukraïne
40  Artem Kazmiruk & Lanisa Manilko Ukraïne
41  Roman Fedoryenko & Valentyna Cherniakova Ukraïne
41  Maxim Lavrikov & Margarita Derevtsova Rusland
43  Evgeniy Fomin & Olga Skornyakova Ukraïne
43  Oleksandr Yenukidze & Oleksandra Boldyr Ukraïne
45  Dmitri Podmazin & Marija Mukhina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}