Results from Tropicana Cup 2006 - IDSF Open Standard vrijdag 21 april 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2006
Polen - Mikolajki donderdag 20 april 2006

IDSF Open Standard vrijdag 21 april 2006

Finale

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Italië
2  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
3  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
4  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
5  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne
6  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
8  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polen
9  Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukraïne
10  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Italië
11  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Lithouwen
11  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Rusland

Kwart-Finale

13  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusland
14  Vito Ulino & Concetta Ulino Italië
15  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
16  Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Italië
16  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Letland
16  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polen
19  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Lithouwen
20  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraïne
21  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Rusland
21  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusland
23  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Polen
24  Bartlomiej Bielawiec & Martyna Ustymowicz Polen

Round 2 (top 37)

25  Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukraïne
26  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Italië
27  Sergiy Gubar & Yuliya Yordanova Ukraïne
28  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
28  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
30  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraïne
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polen
32  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israël
33  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Italië
33  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Polen
35  Simone Santoro & Loreta D'amato Italië
35  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusland
37  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rusland

Round 1 (top 49)

38  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
38  Igor Lasica & Olga Siromaha Rusland
38  Romans Leicenko & Arija Vecmane Letland
41  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraïne
41  Oleksander Mazur & Olesya Ilyushenko Ukraïne
43  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Rusland
43  Vito Vece & Francesca Vece Italië
45  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Nederland
45  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukraïne
45  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraïne
48  Juris Licis & Diana Borisevica Letland
49  Maksym Maydebura & Kseniya Karas Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}