Results from Tropicana Cup 2006 - IDSF Open Standard vrijdag 21 april 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tropicana Cup 2006
Polen - Mikolajki donderdag 20 april 2006

IDSF Open Standard vrijdag 21 april 2006

Finale

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Italië
2  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
3  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
4  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
5  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne
6  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
8  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polen
9  Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukraïne
10  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Italië
11  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Lithouwen
11  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Rusland

Kwart-Finale

13  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusland
14  Vito Ulino & Concetta Ulino Italië
15  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
16  Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Italië
16  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Letland
16  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polen
19  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Lithouwen
20  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraïne
21  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Rusland
21  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusland
23  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Polen
24  Bartlomiej Bielawiec & Martyna Ustymowicz Polen

Round 2 (top 37)

25  Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukraïne
26  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Italië
27  Sergiy Gubar & Yuliya Yordanova Ukraïne
28  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
28  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
30  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraïne
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polen
32  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israël
33  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Italië
33  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Polen
35  Simone Santoro & Loreta D'amato Italië
35  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusland
37  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rusland

Round 1 (top 49)

38  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
38  Igor Lasica & Olga Siromaha Rusland
38  Romans Leicenko & Arija Vecmane Letland
41  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraïne
41  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraïne
43  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Rusland
43  Vito Vece & Francesca Vece Italië
45  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Nederland
45  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukraïne
45  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraïne
48  Juris Licis & Diana Borisevica Letland
49  Maksym Maydebura & Kseniya Karas Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}