Results from Triada Cup 2005 - Junior II Standard zondag 17 april 2005
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Triada Cup 2005
Rusland - Moscow zaterdag 16 april 2005

Junior II Standard zondag 17 april 2005

Finale

1  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusland
2  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusland
3  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
4  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Rusland
5  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Rusland
6  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Rusland
7  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rusland
8  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Rusland
10  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Rusland
11  Anton Betnev & Kseniya Ikkert Rusland
12  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Rusland
12  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Rusland

Kwart-Finale

14  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Rusland
15  Anton Yefremov & Darya Filipenko Rusland
16  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
16  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Rusland
16  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Rusland
16  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Rusland
20  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Rusland
21  Maksimilian Polosatov & Nadezhda Artamonova Rusland
22  Aleksandr Koshkin & Marina Nesterova Rusland
23  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Rusland
24  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Rusland
25  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rusland
26  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rusland

Round 2 (top 51)

27  Marsel Galimov & Anastasiya Soyko Rusland
28  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusland
29  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusland
30  Vladimir Komatovskiy & Yuliya Sutyagina Rusland
30  Artem Lukyanenkov & Daria Chasovskikh Rusland
30  Arseniy Reshilov & Anna Argun Rusland
33  Ilya Filippov & Anastasiya Turlygina Rusland
33  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Rusland
35  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Rusland
35  Viktor Safin & Darya Muksinova Rusland
35  Aleksandr Samarchenko & Alena Estrina Rusland
38  Ilya Mustafaev & Aleksandra Pakhmutova Rusland
39  Elshan Guliev & Polina Ilina Rusland
40  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rusland
41  Platon Stepanov & Anzhela Kurmaeva Rusland
42  Aleksandr Bogdanov & Olga Karavanova Rusland
43  Anton Zvonilov & Anna Kholostova Rusland
44  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Rusland
44  Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusland
46  Denis Averin & Yuliya Kokhanovskaya Rusland
46  Vsevolod Bezruchenko & Darya Seyko Rusland
46  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Rusland
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rusland
50  Pavel Lepekho & Kristina Kashaeva Rusland
51  Kirill Zakharov & Maria Naumchenko Rusland

Round 1 (top 66)

52  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Rusland
53  Ilya Sakharov & Ekaterina Maksimova Rusland
54  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Rusland
55  Daniil Golubev & Anastasiya Levashova Rusland
55  Artur Manzhetov & Anna Manzhetova Rusland
55  Maksim Vorontsov & Anastasiya Vedeneeva Rusland
58  Georgiy Ischenko & Elizaveta Babanina Rusland
59  Pavel Velichko & Elena Yankina Rusland
60  Aleksey Tyutchev & Elena Litvinyuk Rusland
61  Dmitriy Vakarin & Svetlana Syusyura Rusland
62  Konstantin Zherdev & Ketino Tavdishvili Rusland
63  Vladimir Bobkov & Lidiya Voronina Rusland
64  Roman Ostrovskiy & Vera Lyashenko Rusland
65  Sergey Naumenkov & Olga Fyodorova Rusland
66  Bashir Shaker & Anna Kovalskaya Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}