Results from Triada Cup 2005 - IDSF Open Standard zondag 17 april 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Triada Cup 2005
Rusland - Moscow zaterdag 16 april 2005

IDSF Open Standard zondag 17 april 2005

Finale

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
2  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rusland
3  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rusland
4  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italië
5  Konstantin Kasper & Margarita Novitskaia Rusland
6  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
8  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusland
9  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
10  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusland
11  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Rusland
12  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Rusland
13  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Rusland
14  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rusland

Kwart-Finale

15  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rusland
16  Stanislav Kondusov & Aleksandra Apelsinova Rusland
17  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusland
17  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusland
19  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rusland
20  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusland
20  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rusland
22  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Rusland
23  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
24  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusland

Round 3 (top 48)

25  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
25  Anton Shumov & Anastasia Popova Rusland
27  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusland
28  Mikhail Orlov & Tatyana Livatova Rusland
29  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusland
30  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rusland
31  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusland
32  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusland
32  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
34  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rusland
35  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusland
35  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rusland
35  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusland
35  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusland
39  Yaroslav Sekistov & Kamilla Andreeva Rusland
40  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Rusland
40  Sergey Vysotskiy & Elena Rudakova Rusland
42  Denis Donskoy & Elena Ponomareva Rusland
42  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusland
42  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
45  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusland
46  Sergei Belozerov & Yuliya Volkova Rusland
47  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Rusland
48  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rusland

Round 2 (top 74)

49  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rusland
50  Anton Silantev & Tatyana Larina Rusland
51  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Rusland
51  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Rusland
53  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusland
53  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Rusland
55  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Rusland
55  Yuriy Markin & Maria Trukhanova Rusland
57  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Rusland
57  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
59  Alexei Belikov & Diana Pilipenko Rusland
59  Oleg Neborak & Natalia Vdovenko Rusland
61  Andrei Linev & Maria Matazova Rusland
62  Konstantin Anosov & Vlasta Khloptseva Rusland
62  Vladimir Volodin & Alena Rakhmanova Rusland
64  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rusland
65  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusland
66  Viktor Kurenkov & Vera Sekistova Rusland
67  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldavië
68  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rusland
69  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusland
69  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Rusland
71  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusland
72  Aleksey Petrov & Viktoriya Andreeva Rusland
73  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusland
73  Vyacheslav Voeykov & Mariya Bogush Rusland

Round 1 (top 114)

75  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rusland
75  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rusland
75  Petr Shigin & Anna Kostromina Rusland
78  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rusland
78  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusland
78  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Rusland
81  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Rusland
82  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rusland
83  Dmitriy Krylov & Marianna Turmanidze Rusland
84  Yuriy Tarudko & Yulia Zhukova Rusland
85  Aleksey Polyakov & Kseniya Polyakova Rusland
86  Mikhail Marinin & Katerina Melnikova Rusland
87  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusland
88  Sergey Shatov & Irina Kalinina Rusland
88  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Rusland
90  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Rusland
90  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Rusland
92  Nikolay Nagikh & Tatiana Dutchak Rusland
92  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Rusland
94  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Rusland
94  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Rusland
94  Nikolay Romanov & Anastasiya Cherkalina Rusland
97  Ilya Belousov & Yuliya Santylova Rusland
97  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Rusland
97  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Rusland
100  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusland
100  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rusland
102  Aleksey Scherbakov & Anna Tverdokhlebova Rusland
102  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Rusland
104  Ilya Ivanov & Viktoriya Glushko Rusland
104  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rusland
104  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Rusland
107  Mikhail Efremov & Alisa Batenina Rusland
107  Sergey Ivanov & Valentina Tulupova Rusland
107  Aleksandr Loginov & Elena Grebkina Rusland
110  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusland
111  Igor Kosovskiy & Lyudmila Kuznetsova Rusland
111  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Rusland
113  Vasili Popov & Vera Shaydullina Rusland
113  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}