Results from The International Championships - Junior Standard WTFQ(V) woensdag 11 oktober 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

The International Championships
Engeland - Brentwood/London dinsdag 10 oktober 2006

Junior Standard WTFQ(V) woensdag 11 oktober 2006

Finale

1  Kyle Taylor & Jourdan Stone Engeland
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
3  Chong He & Jing Shan China
4  Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [28] Iaroslav Bieliei & Kristina Noshchenko Ukraïne
8  [26] Alessandro Bosco & Federica Bosco Italië
8  [26] David Moretti & Francesca Sfascia Italië
10  [23] Giuseppe Di Napoli & Caterina Coscia Italië
10  [23] Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
12  [18] Daniel Power & Amy Ward Engeland
13  [17] Bruno Picconi & Carlotta Liardi Italië
14  [11] Aleksey Polovnikov & Anna Argun Rusland
15  [9] Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

16  [13] Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Italië
16  [13] Mirko Spano & Serena Quadrelli Italië
18  [12] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
19  [11] Matteo Lumetta & Nausica Angelini Italië
19  [11] Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonië
19  [11] Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusland
22  [9] Yufeng Bi & Tian Ding Mao China
22  [9] Daniel Silva & Lauren Hunt Engeland
24  [8] Benjamin Calkar & Tara James Denemarken
25  [5] Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Rusland
25  [5] Alex Freyr Gunnarsson & Ragna Björk Bernburg IJsland
25  [5] Jonas Kazlauskas & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Engeland
28  [3] Yu Ting Wen & Xiao Chun Yao China
29  [2] Raiko Väljamäe & Baile Orb Estonië
29  [2] Ji Wang & Vivian Xue Gao China
31  [1] Mechyslav Pavlyuk & Margaretta Midura Amerika
32  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonië

Round 2 (top 61)

33  [16] Li Di & Zhao Lei China
33  [16] John Giannini & Stevie Jones Engeland
35  [15] Ben Milan-Vega & Rebecca Milan-Vega Engeland
35  [15] Morten Riis & Sarah Hoffmann Denemarken
35  [15] Jing Yang & Li Yang China
38  [14] Jan Hamburg & Maria Soone Estonië
38  [14] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Zweden
40  [13] Yu Dong Chen & Du Lin Ling China
40  [13] Sidney Chong & Ellie Smith Engeland
42  [12] Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
42  [12] Lorenzo Romano & Eleonora Riccardi Italië
44  [11] Edmund Ault & Nikita Vince Engeland
44  [11] David Ellis & Danielle Grover Engeland
44  [11] Daniil Kapitanov & Ekaterina Tregubova Rusland
47  [7] Marius Kristiansen & Kristine Bohnsdalen Noorwegen
47  [7] Aleksandr Sologub & Darya Grishko Rusland
49  [6] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
50  [5] Roobert Perttilä & Kaisla Kivijärvi Finland
51  [4] Jaakko Kivijärvi & Derya Özgün Finland
51  [4] Guiseppe Massimilla & Courtney Payne Italië
51  [4] Nathan Thetford & Hermione Green Engeland
54  [2] George Bowyer & Charlotte Sweeney Engeland
54  [2] Salvo Gianino & Sabrina D'amico Italië
54  [2] James Tucker & Lauren Williamson Engeland
57  [1] Aarron Feeney & Clara Roy Engeland
58  Michael Barnes & Ellie Irvin Engeland
58  Yasufumi Ishizuka & Kanako Ishihara Japan
58  Ville Nikkanen & Sanni Breilin Finland
58  Vegard Soetvik Krogh & Jeanette Kristiansen Noorwegen

No results for the following couples

  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Rusland
  Kirill Baturin & Milena Mekshun Rusland
  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusland
  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rusland
  Xie Wen Chao & Zhang Yu Bai China
  Vito Coppola & Manuela di Buono Italië
  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraïne
  Shan Feng Guan & Xiang Gao China
  Dmitry Ivanov & Elena Vaholder Rusland
  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rusland
  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusland
  Ferdinando Lamberti & Alessia Santo Italië
  Vander Hinlon Lely & Liu Wen Hui China
  Cheng Lin Li & Na Meng China
  Yang Yang Liu & Liao Ai Ying China
  Jia Jun Ma & Qian Xu China
  David Manukyan & Kseniya Snytko Rusland
  Roberto Noschese & Paola Volpe Italië
  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraïne
  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraïne
  Adam Parry & Natalie Parry Engeland
  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rusland
  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
  Feng Qiao & Mingli Cai China
  Aleksandr Shapovalov & Nadezhda Artamonova Rusland
  Yuri Soldatov & Angelina Sibaeva Rusland
  Meng Su & Tianli Zi-sun China
  Matteo Tomasoni & Manuela Corrado Italië
  Evgeniy Vakulenko & Anna Kozhuryakina Rusland
  Stanislav Wakeham & Jasmine Chan
  Xiao Rong Yu & Xu Wen Wen China
  Chen Yu Long & Yu Yuan Wang China
  Peng Zhau & Guo Kang Li China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}