Results from The International Championships - Junior Standard WTFQ(V) woensdag 11 oktober 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

The International Championships
Engeland - Brentwood/London dinsdag 10 oktober 2006

Junior Standard WTFQ(V) woensdag 11 oktober 2006

Finale

1  Kyle Taylor & Jourdan Stone Engeland
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
3  Chong He & Jing Shan China
4  Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [28] Iaroslav Bieliei & Kristina Noshchenko Ukraïne
8  [26] Alessandro Bosco & Federica Bosco Italië
8  [26] David Moretti & Francesca Sfascia Italië
10  [23] Giuseppe Di Napoli & Caterina Coscia Italië
10  [23] Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
12  [18] Daniel Power & Amy Ward Engeland
13  [17] Bruno Picconi & Carlotta Liardi Italië
14  [11] Aleksey Polovnikov & Anna Argun Rusland
15  [9] Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

16  [13] Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Italië
16  [13] Mirko Spano & Serena Quadrelli Italië
18  [12] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
19  [11] Matteo Lumetta & Nausica Angelini Italië
19  [11] Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonië
19  [11] Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusland
22  [9] Yufeng Bi & Tian Ding Mao China
22  [9] Daniel Silva & Lauren Hunt Engeland
24  [8] Benjamin Calkar & Tara James Denemarken
25  [5] Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Rusland
25  [5] Alex Freyr Gunnarsson & Ragna Björk Bernburg IJsland
25  [5] Jonas Kazlauskas & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Engeland
28  [3] Yu Ting Wen & Xiao Chun Yao China
29  [2] Raiko Väljamäe & Baile Orb Estonië
29  [2] Ji Wang & Vivian Xue Gao China
31  [1] Mechyslav Pavlyuk & Margaretta Midura Amerika
32  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonië

Round 2 (top 61)

33  [16] Li Di & Zhao Lei China
33  [16] John Giannini & Stevie Jones Engeland
35  [15] Ben Milan-Vega & Rebecca Milan-Vega Engeland
35  [15] Morten Riis & Sarah Hoffmann Denemarken
35  [15] Jing Yang & Li Yang China
38  [14] Jan Hamburg & Maria Soone Estonië
38  [14] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Zweden
40  [13] Yu Dong Chen & Du Lin Ling China
40  [13] Sidney Chong & Ellie Smith Engeland
42  [12] Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
42  [12] Lorenzo Romano & Eleonora Riccardi Italië
44  [11] Edmund Ault & Nikita Vince Engeland
44  [11] David Ellis & Danielle Grover Engeland
44  [11] Daniil Kapitanov & Ekaterina Tregubova Rusland
47  [7] Marius Kristiansen & Kristine Bohnsdalen Noorwegen
47  [7] Aleksandr Sologub & Darya Grishko Rusland
49  [6] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
50  [5] Roobert Perttilä & Kaisla Kivijärvi Finland
51  [4] Jaakko Kivijärvi & Derya Özgün Finland
51  [4] Guiseppe Massimilla & Courtney Payne Italië
51  [4] Nathan Thetford & Hermione Green Engeland
54  [2] George Bowyer & Charlotte Sweeney Engeland
54  [2] Salvo Gianino & Sabrina D'amico Italië
54  [2] James Tucker & Lauren Williamson Engeland
57  [1] Aarron Feeney & Clara Roy Engeland
58  Michael Barnes & Ellie Irvin Engeland
58  Yasufumi Ishizuka & Kanako Ishihara Japan
58  Ville Nikkanen & Sanni Breilin Finland
58  Vegard Soetvik Krogh & Jeanette Kristiansen Noorwegen

No results for the following couples

  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Rusland
  Kirill Baturin & Milena Mekshun Rusland
  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusland
  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rusland
  Xie Wen Chao & Zhang Yu Bai China
  Vito Coppola & Manuela di Buono Italië
  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraïne
  Shan Feng Guan & Xiang Gao China
  Dmitry Ivanov & Elena Vaholder Rusland
  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rusland
  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusland
  Ferdinando Lamberti & Alessia Santo Italië
  Vander Hinlon Lely & Liu Wen Hui China
  Cheng Lin Li & Na Meng China
  Yang Yang Liu & Liao Ai Ying China
  Jia Jun Ma & Qian Xu China
  David Manukyan & Kseniya Snytko Rusland
  Roberto Noschese & Paola Volpe Italië
  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraïne
  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraïne
  Adam Parry & Natalie Parry Engeland
  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rusland
  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
  Feng Qiao & Mingli Cai China
  Aleksandr Shapovalov & Nadezhda Artamonova Rusland
  Yuri Soldatov & Angelina Sibaeva Rusland
  Meng Su & Tianli Zi-sun China
  Matteo Tomasoni & Manuela Corrado Italië
  Evgeniy Vakulenko & Anna Kozhuryakina Rusland
  Stanislav Wakeham & Jasmine Chan
  Xiao Rong Yu & Xu Wen Wen China
  Chen Yu Long & Yu Yuan Wang China
  Peng Zhau & Guo Kang Li China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}