Results from The Imperial Championships - Amateur Latin zondag 10 oktober 2004
Check hoe advertise your product bij ons

The Imperial Championships
Engeland - Frimley Green zondag 10 oktober 2004

Amateur Latin zondag 10 oktober 2004

Finale

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Denemarken
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovenië
3  Derek Hough & Rosa Filippello Engeland
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Rusland
5  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Slovenië
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
8  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rusland
8  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rusland
10  Gregor Rebula & Lisa Darby Engeland
10  Robin Sewell & Nuria Santalucia Australië
12  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland

Kwart-Finale

13  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Polen
14  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
15  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Duitsland
19  Stephen Mccann & Marina Shalneva Engeland
20  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Rusland
20  Marco Mancini & Giada Filacchione Italië
22  Lu Ning & Wei Wei China
23  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Rusland
23  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Denemarken
25  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusland

Round 3 (top 45)

26  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Rusland
28  Andrew Cuerden & Hanna Haarala Engeland
28  Denis Shepelev & Anna Abakumova Rusland
30  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Rusland
31  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Denemarken
31  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Italië
33  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rusland
33  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovenië
33  Nikolai Palianov & Polina Gladkova Rusland
36  Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Italië
36  Andrea Silvestri & Francesca Berardi Italië
38  Davide Barone & Michela Rossi Italië
38  George Osadchy & Irina Bubnova Rusland
40  Mario Palermo & Federica Lappano Italië
42  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finland
43  Cristian Bertini & Lucia Bertini Italië
43  Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Denemarken
45  Stefano Oradei & Luisa Beliani Italië
46  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Italië
46  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Italië
48  Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Italië
49  Alberto Tridente & Giulia Settomini Italië
49  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finland

Round 2 (top 76)

51  Ryan Hammond & Lindsey Muckle Zuid-Afrika
  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Denemarken
  Salvatore Bellavita & Ylenia Intravaia Italië
  Adam Blakey & Meagan Alderton Australië
  Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Italië
  Damian Czarnecki & Michaela Kjaer Denemarken
  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rusland
  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rusland
  Manuel Fraboni & Daniela Infantino Italië
  Simone Franco & Sara Casini Italië
  Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Frankrijk
  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Oostenrijk
  Sergei Guskov & Anna Sharikova Rusland
  Patrick Helm & Sharna Burgess Engeland
  Wen Li & Zhen Li Chen China
  Rene Loft & Laura Hair Denemarken
  Damiano Lonardi & Sara Cengia Italië
  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Rusland
  Valentin Milev & Ekaterina Fadeeva Bulgarije
  Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Israël
  Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Denemarken
  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Frankrijk
  Emiliano Palmieri & Federica Rai Italië
  Roberto Paulesu & Romina Deidda Italië
  Nicolas Pouget & Coralie Anfray Frankrijk
  Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Finland
  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Italië
  Thomas Szego & Corinne Roost Zwitserland
  Alexander Timofeev & Elena Muratova Rusland
  Mads Vad & Kelly Smith Denemarken
  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Denemarken

Round 1 (top 114)

83  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Canada
83  Matti Puro & Anne Jänkälä Finland
85  Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Italië
86  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Italië
87  Dawid Kaminski & Rachel-anne Morgan Engeland
88  Laurits Buse & Gitte Kragelund Denemarken
88  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Nederland
88  Michele Prioletti & Sonia Stanziani Italië
91  Giuseppe Caruso & Gaetana Torrisi Italië
91  Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Italië
93  Martin Glerup & Mia Vad Denemarken
94  Anthony Lacroix & Angelique Cazalis Frankrijk
96  Torben Hoffmann & Signe Hougaard Denemarken
97  Danny Bayne & Danielle Booth Engeland
98  Oron Dahan & Polina Chikatunov Israël
98  Kiril Sivolapov & Olga Glebova Israël
98  Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Finland
102  Roman Borohov & Alexandra Kompaneez Israël
103  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Denemarken
104  Simon Richardson & Heather Durose Engeland
105  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Denemarken
107  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Frankrijk
109  Kabelo Khunou & Tamara Pieragostini Zuid-Afrika
109  Rodrigue Vieux & Sandra Vieux (aka Girard) Frankrijk
109  Richard Waldock & Stephanie Weiss Engeland
112  Pasha Fisak & Popi Spyridis Griekenland
113  Savio Lattanzio & Angela Gargano Italië
113  Alessio Pintus & Sara Corpino Italië
115  Jake Davies & Kristina Pfeffer Denemarken
115  Anton Kananen & Mona Redsven Finland
117  Pierre Vallee & Marion Duguest Frankrijk
118  Kevin Weatherley & Julie Flintham Engeland
119  Steeve Gaudet & Laure Colmard Frankrijk
119  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finland
119  Simone Malatino & Daniela Bettinelli Italië
122  Henri Ranta & Kira Salonen Finland
122  Antony Rau & Sarah Bailey Engeland
124  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}