Results from Test Tournament - Juvenile II D Combi 2 zaterdag 20 oktober 2012
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Test Tournament
Rusland - Moscow zaterdag 20 oktober 2012

Juvenile II D Combi 2 zaterdag 20 oktober 2012

Finale

1  Maksim Shevchenko & Adilya Omarova Kazachstan
2  Konstantin Zenkov & Lidiya Bengardt Rusland
3  Roman Zubritskiy & Anastasiya Galkina Rusland
4  Ilya Zubenko & Arina Matasar Rusland
5  Levan Usmanov & Karina Gaynatdinova Rusland
6  Anton Parfenov & Kseniya Zubkova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Daniil Markelov & Sofiya Aryankina Rusland
8  Matvey Evdokimov & Lada Kiseleva Rusland
9  Maksim Toloko & Yana Masharova Rusland
10  Vladislav Kuranov & Valeriya Romanova Rusland
11  Mikhail Morozov & Veronika Tarasova Rusland
12  Konstantin Oparin & Elizaveta Nedobej Rusland
13  Nikita Fedorov & Polina Bombitskaya Rusland

Kwart-Finale

14  Artem Kukushkin & Renata Frolova Rusland
15  Zakhar Sudakov & Elizaveta Yurtaeva Rusland
16  Konstantin Kuzmin & Valeriya Kuzmina Rusland
16  Gleb Shabentov & Anastasiya Stremousova Rusland
18  Maksim Ignatov & Polina Baronova Rusland
18  Denis Tvaev & Mariya Barsukova Rusland
20  Viktor Rogatyuk & Irina Ivanova Rusland
21  Aleksandr Anisimov & Ekaterina Babanina Rusland
21  Arseniy Semenov & Mariya Kunakova Rusland
23  Sergey Sokolov & Polina Krivorotova Rusland
24  Kirill Chernyshov & Darya Krupen Rusland

Round 1 (top 47)

25  Nikolay Bespalov & Anastasiya Kvyatkovskaya Rusland
25  Yaroslav Ukrainskiy & Polina Artsibasheva Rusland
27  Sergey Jakovlev & Elizaveta Sokolova Rusland
28  Leonid Balin & Tatyana Ksandopulo Rusland
29  Ilya Grankin & Anastasiya Prozheeva Rusland
30  Vladislav Kurbatov & Angelina Tsiprush Rusland
31  Vadim Zhurin & Veronika Popova Rusland
32  Andrey Medvedev & Valeriya Bubnova Rusland
33  Ilya Petrov & Anna Izmaylova Rusland
34  Vladimir Biletskij & Ekaterina Yakobchuk Rusland
35  Semen Kochetov & Darya Sviridenko Rusland
36  Saveliy Prokhorov & Tatyana Lukina Rusland
36  Nikita Shalaevskikh & Eleonora Khaschanova Rusland
38  Ilya Arkhipov & Natalya Maksimova Rusland
39  Artem Bagdasaryan & Kristina Sargsyan Rusland
39  Kirill Bystrov & Anna Nechaeva Rusland
39  Vyacheslav Chumichev & Margarita Sazonova Rusland
42  Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Rusland
43  Yan Bakanov & Galina Samylova Rusland
43  Vladislav Morozov & Yuliya Ponomareva Rusland
45  Nikita Gorbachov & Veronika Zobnitseva Rusland
46  Timofej Yarovoj & Mariya Titova Rusland
47  Amir Dasher & Olesya Kameneva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}