Results from Test Tournament - Junior I Open Standard zaterdag 20 oktober 2012
Check hoe advertise your product bij ons

Test Tournament
Rusland - Moscow zaterdag 20 oktober 2012

Junior I Open Standard zaterdag 20 oktober 2012

Finale

1  Oleg Chzhen & Ekaterina Osovskaya Rusland
2  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Oezbekistan
3  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Rusland
4  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Rusland
5  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rusland
6  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Rusland
8  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rusland
9  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Rusland
10  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Rusland
11  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rusland
12  Aleksey Lukyanchuk & Anzhelika Barabanova Rusland
13  Kirill Kalinushkin & Anastasiya Kosareva Rusland

Kwart-Finale

14  Yakov Shakhov & Dariya Dzhangarasheva Kazachstan
15  Ivan Tlustenko & Anastasiya Gorzhuy Rusland
16  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Rusland
17  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Rusland
18  Nikita Saliev & Regina Tolstikova Kazachstan
19  Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Rusland
19  Anton Larionov & Anastasiya Smirnova Rusland
19  Egor Marichev & Arina Shakina Rusland
22  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Rusland
23  Ilya Zidan & Anastasiya Sharkova Rusland
24  Ilya Punegov & Stanislava Smirnova Rusland

Round 2 (top 49)

25  Igor Makurin & Ekaterina Guleva Rusland
26  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rusland
26  Aleksey Matveenko & Anna Shelpakova Rusland
26  Zakhar Skrylnik & Polina Barhatova Rusland
29  Konstantin Sizentsev & Darya Loboda Rusland
30  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Rusland
31  Andrey Rodin & Mariya Kotova Rusland
32  Igor Klok & Sofiya Bulgakova Rusland
32  Semen Kokovin & Anna Dimidova Rusland
34  Pavel Dmitriev & Margarita Makeeva Rusland
34  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Rusland
34  Maksim Stasyuk & Anna Voronkova Rusland
37  Evgeniy Budyak & Natalya Chupina Rusland
37  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Rusland
37  Vadim Plotnikov & Anastasiya Berezina Rusland
40  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Rusland
40  Ivan Galatenko & Alisa Kirichenko Rusland
42  Vladimir Moiseev & Mariya Dukker Rusland
42  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Rusland
44  Denis Baranchugov & Zhanna Tsyrenova Rusland
44  Oleg Karyagin & Ekaterina Alekhina Rusland
44  Evgeniy Komarov & Anastasiya Karanova Rusland
47  Aleksej Potselov & Dajaana Aprosimova Rusland
48  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Rusland
49  Artem Khruschalev & Polina Chichulina Rusland

Round 1 (top 70)

50  Ilya Gashkov & Kristina Anenko Rusland
50  Daniil Korepov & Alena Korepova Rusland
52  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstan
53  Ilya Logachev & Anastasiya Leonteva Rusland
53  Gleb Saprykin & Darya Gaponova Rusland
53  Aleksandr Sytezhev & Darya Verkhova Rusland
56  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Rusland
57  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Rusland
57  Aset Doshimov & Valeriya Mashava Rusland
57  Vadim Maksimov & Tatyana Popova Rusland
57  Maksim Nesterov & Irina Harkova Rusland
61  Aleksey Abakumov & Sofya Bashilova Rusland
62  Egor Rybalkin & Yuliya Guseva Rusland
63  Viktor Moskalyuk & Mariya Lobanova Rusland
64  Danil Bolshakov & Anastasiya Ivanova Rusland
65  Ivan Lavrov & Natalya Yaremchuk Rusland
65  Egor Zolotarev & Anastasiya Ponomarenko Rusland
67  Aleksey Fedorov & Yana Lazareva Rusland
68  Emil Nasibullin & Roza Gazizova Rusland
69  Maksim Zherdev & Kristina Burtseva Rusland
70  Vladislav Tkachenko & Olga Bichevina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}