Results from Tattersall's Australian Open 2008 - IDSF World Amateur Latin zondag 14 december 2008
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tattersall's Australian Open 2008
Australië - Melbourne woensdag 10 december 2008

IDSF World Amateur Latin zondag 14 december 2008

Finale

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Italië
2  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
3  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
4  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Kroatië
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
6  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Italië
8  Michael Miziner & Anastasia Belykh Australië
9  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australië
10  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Oostenrijk
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
12  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko Amerika
14  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slowakije
15  Shi Lei & Zhang Yu Bai China
15  Gregor Rebula & Lisa Darby Engeland
17  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
17  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Letland
19  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
20  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
21  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Zweden
22  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nieuw-Zeeland
22  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Letland
24  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Oostenrijk

Round 2 (top 48)

25  Björn Bitsch & Ashli Williamson Denemarken
25  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finland
25  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
28  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polen
29  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
30  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
30  Jiri Hein & Lucia Krncanova Slowakije
32  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonië
33  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Canada
34  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Canada
35  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen China
36  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Spanje
36  Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan Amerika
38  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Frankrijk
39  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japan
39  Róbert Magyari & Ágnes Szalai Hongarije
39  Decius Mirea & Oana Andreea Nechiti Roemenië
39  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Lithouwen
43  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turkije
44  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Zweden
44  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Tsjechië
46  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugal
46  Radek Mucha & Alice Stodulkova Tsjechië
48  Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Thailand

Round 1 (top 64)

49  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Noorwegen
50  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Nederland
50  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugal
50  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Roemenië
53  Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipijnen
54  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japan
55  Christopher Page & Asta Bjarnadottir IJsland
56  Reynato Rener Mercado & Judith Anne Melencio Filipijnen
56  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
58  Mathew Nicholson & Samantha Malloch Nieuw-Zeeland
59  Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Israël
60  Askhat Urazalinov & Milena Sementsova Kazachstan
60  Chan Hing Wei & Chan Chui Mei China
62  Christopher Carroll & Louise Mcgowan Ierland
62  Chong Aik Lim & Riane Low Singapore
62  Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Hong Kong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}