Results from Tampere Winter Dance Festival - Amateur Rising Star Standard vrijdag 25 januari 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tampere Winter Dance Festival
Finland - Tampere vrijdag 25 januari 2008

Amateur Rising Star Standard vrijdag 25 januari 2008

Finale

1  Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova Letland
2  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusland
3  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonië
4  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finland
5  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
6  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [17] Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonië
8  [16] Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Letland
9  [13] Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rusland
10  [8] Paul Reinolt & Madli Pappa Estonië
11  [3] Gundars Kalnins & Anna Vikulova Letland
12  [2] Maksim Zhemchuzhnikov & Ksenia Savchenko Rusland

Kwart-Finale

13  [12] Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finland
14  [11] Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
14  [11] Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rusland
16  [9] Aleksei Tuvi & Kristiina Reinfeldt Estonië
17  [8] Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finland
18  [7] Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Letland
19  [5] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finland
20  [4] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusland
21  [2] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Denemarken
22  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finland
22  Oleg Ischuk & Victoria Nikulshina Rusland
22  Samuli Pietiläinen & Satu Mäkinen Finland

Round 2 (top 41)

25  [11] Jens Mattila & Sofia Mäki Ontto Finland
26  [9] Vitaliy Bondarenko & Mariya Shitikova Rusland
26  [9] Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finland
28  [8] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rusland
28  [8] Clinton Soules & Meagan Kleinhans Zuid-Afrika
30  [7] Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Finland
31  [6] Karri Rinne & Suvi Kurki Finland
32  [5] Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finland
33  [4] Henrik Nordman & Simone Lehikoinen Finland
34  [3] Kim Samuelsson & Reetta Aarnio Finland
35  [2] Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finland
35  [2] Kalmer Seisler & Anna Belozerskikh Finland
37  [1] Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Finland
37  [1] Lassi Pakkala & Sanni Alanen Finland
39  Kasper Rauhala & Janika Ilkka Finland
39  Kasperi Rinne & Netta Kupiainen Finland
39  Samuli Valonen & Sara Niemela Finland

Round 1 (top 60)

42  [18] Matti Rautajoki & Heidi Pohjola Finland
43  [16] C Alfestus & J Kolbie Zuid-Afrika
43  [16] Mikael Malila & Aini Minkkinen Finland
43  [16] Riyaad Marlie & Diedre Michaels Zuid-Afrika
46  [15] Vasili Maltsev & Elina Maltseva Finland
46  [15] Eerik Nordman & Anni Kokkonen Finland
48  [14] Ville Häyrynen & Laura Vihanne Finland
48  [14] Tapio Jokinen & Kiia Konttinen Finland
48  [14] Tuomas Jylhä & Iida Hilska Finland
48  [14] Juuso Kähärä & Camilla Nolvi Finland
48  [14] Patrick Kutumane & Semi Matabola Zuid-Afrika
48  [14] Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Zuid-Afrika
48  [14] Sami Similä & Iina Elo Finland
48  [14] L Smitt & Melissa Hoffman Zuid-Afrika
56  [9] Ville Sinkkonen & Jenna-mari Syrjänen Finland
57  [8] Marko Bärn & Sarita Helin Finland
58  [5] Laszlo Kalmar & Riina Hirvonen Finland
59  [4] Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Rusland
60  [2] Leonid Kondratev & Daria Romanenko Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}