Results from Tallinn International Open Cup 2010 - Juvenile Standard zaterdag 27 november 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International Open Cup 2010
Estonië - Tallinn vrijdag 26 november 2010

Juvenile Standard zaterdag 27 november 2010

Finale

1  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusland
2  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonië
3  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Estonië
4  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Letland
5  Tomas Piht & Alina Timofejeva Estonië
6  Siim Saarik & Simoona Peensalu Estonië
7  Robin Aleksander Veskus & Gloria Krieger Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [16] Marcus Bachmann & Anni Ambur Estonië
9  [15] Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Estonië
10  [10] Robert Kassin & Melani Sulengo Estonië
10  [10] Roman Mokienko & Polina Gorshenina Rusland
10  [10] Jaan Repnikov & Riina Jakobson Estonië

Kwart-Finale

13  [23] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonië
14  [22] Marko Reitalu & Arina Salahhova Estonië
15  [21] Roland Jõearu & Kaisa-brit Koger Estonië
16  [20] Mark Dorfmann & Eva Kolektor Estonië
17  [15] Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Rusland
17  [15] Ilian Helendi & Ann Mari Lepik Estonië
19  [14] Daniels Simosons & Sara Zuberga Letland
20  [9] Danil Vokhtomin & Aleksandra Raskatova Rusland
21  [6] Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Estonië
21  [6] Olle Viltok & Kendra Metsis Estonië
23  [5] Dmitrii Rongin & Alina Pogorzhelskaya Rusland
24  [4] Sten Hendrik Trauss & Anna Brita Ani Estonië

Round 2 (top 49)

25  [21] Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Estonië
25  [21] Nikita Polkovnikov & Anna Kovalenko Estonië
27  [20] Elias Husgafvel & Ronya Nyman Finland
27  [20] Pyry Nissinen & Ella Hagman Finland
29  [19] Jaakko Saaristo & Saga Granlund Finland
29  [19] Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Rusland
31  [18] Dmitrijs Gruzdevs & Aleksandra Ivanova Letland
31  [18] Karl-Alder Kuivjõgi & Feridee Sevastjanov Estonië
31  [18] Ralf-stiven Viru & Carolyn Kokk Estonië
34  [13] Markus Orav & Benelote Uuskula Estonië
35  [11] Kristers Dulverks & Rezija Dombrovska Letland
35  [11] Henry Järve & Grete Heinsaar Estonië
37  [10] Kaspar Eerik Maarand & Merilin Kangur Estonië
38  [9] Erik Bleive & Laura-Anett Kreevald Estonië
38  [9] Anton Burkhanov & Anna Petrashevich Rusland
38  [9] Linus Otsamo & Lumi Otsamo Finland
41  [8] Marcus Nilson & Diana Saab Estonië
41  [8] Pavel Vassiljev & Kristina Sergejeva Estonië
43  [7] Andrius Matsenas & Sirelin Saarik Finland
43  [7] Kaur Pesor & Reti Ojasalu Estonië
43  [7] Edvard Romanenko & Seda Dungorova Estonië
46  [5] Ilja Konostsonok & Maria Elizaveta Valge Estonië
47  [4] Silver Ingver & Triin Piirsalu Estonië
47  [4] Simon Prii & Carmen Unt Estonië
49  [3] Germo Toonikus & Helena Vilmann Estonië

Round 1 (top 77)

50  Kendro Härm & Nataly Bogdanova Estonië
51  Kert Kullamma & Marie Loopere Estonië
52  Sander Künnapuu & Karoline Kerge Estonië
52  Hans Kristjan Veri & Susi Ann Kaljas Estonië
54  Juri Altmets & Kristina Korõtnikova Estonië
54  Edrian Griskun & Karina Vanina Estonië
54  Valdemar Verner Okspuu & Helena Dess Augasmägi Estonië
54  Marek Vassiljev & Milena Kozel Estonië
58  Indrek Lombiots & Loona Volke Estonië
59  Tuomas Suokas & Selina Juvonen Finland
59  Maxim Trofimov & Antonina Mazepa Rusland
61  Kaspar Kaldaru & Mia Maarja Rahi Estonië
61  Anton Kudrin & Ulyana Arkhangelskaya Rusland
61  Kert Lillenberk & Rebecca Lepp Estonië
61  Kevin Reinvee & Maria-Elisabeth Lootus Estonië
61  Artur Rennel & Rachel Sermat Estonië
66  Ronald Erik Spriit & Eliisa Sukles Estonië
66  Martin Tava & Anne-Liis Paenurm Estonië
68  Jaan Pavliuk & Kristin Kilter Estonië
68  Aleksander Piirimees & Annebritt Rell Estonië
70  Gennadi Kondratenko & Anastassija Karzubova Estonië
71  Sem Karlos Kolk & Liis Grete Atonen Estonië
71  Partik Lehto & Angelika Lehto Finland
73  Valeri Bazenov & Polina Zurjari-Ossipova Estonië
74  Maximilian Grahl & Valeria Sorgina Estonië
75  Daniil Strokov & Maria Kapitonova Rusland
76  Emil Lehtinen & Henna Meriläinen Finland
77  Roope Saarinen & Miia-Riina Aho Finland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}