Results from Tallinn International Open Cup 2010 - Juvenile Standard zaterdag 27 november 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International Open Cup 2010
Estonië - Tallinn vrijdag 26 november 2010

Juvenile Standard zaterdag 27 november 2010

Finale

1  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusland
2  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonië
3  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Estonië
4  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Letland
5  Tomas Piht & Alina Timofejeva Estonië
6  Siim Saarik & Simoona Peensalu Estonië
7  Robin Aleksander Veskus & Gloria Krieger Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [16] Marcus Bachmann & Anni Ambur Estonië
9  [15] Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Estonië
10  [10] Robert Kassin & Melani Sulengo Estonië
10  [10] Roman Mokienko & Polina Gorshenina Rusland
10  [10] Jaan Repnikov & Riina Jakobson Estonië

Kwart-Finale

13  [23] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonië
14  [22] Marko Reitalu & Arina Salahhova Estonië
15  [21] Roland Jõearu & Kaisa-brit Koger Estonië
16  [20] Mark Dorfmann & Eva Kolektor Estonië
17  [15] Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Rusland
17  [15] Ilian Helendi & Ann Mari Lepik Estonië
19  [14] Daniels Simosons & Sara Zuberga Letland
20  [9] Danil Vokhtomin & Aleksandra Raskatova Rusland
21  [6] Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Estonië
21  [6] Olle Viltok & Kendra Metsis Estonië
23  [5] Dmitrii Rongin & Alina Pogorzhelskaya Rusland
24  [4] Sten Hendrik Trauss & Anna Brita Ani Estonië

Round 2 (top 49)

25  [21] Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Estonië
25  [21] Nikita Polkovnikov & Anna Kovalenko Estonië
27  [20] Elias Husgafvel & Ronya Nyman Finland
27  [20] Pyry Nissinen & Ella Hagman Finland
29  [19] Jaakko Saaristo & Saga Granlund Finland
29  [19] Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Rusland
31  [18] Dmitrijs Gruzdevs & Aleksandra Ivanova Letland
31  [18] Karl-Alder Kuivjõgi & Feridee Sevastjanov Estonië
31  [18] Ralf-stiven Viru & Carolyn Kokk Estonië
34  [13] Markus Orav & Benelote Uuskula Estonië
35  [11] Kristers Dulverks & Rezija Dombrovska Letland
35  [11] Henry Järve & Grete Heinsaar Estonië
37  [10] Kaspar Eerik Maarand & Merilin Kangur Estonië
38  [9] Erik Bleive & Laura-Anett Kreevald Estonië
38  [9] Anton Burkhanov & Anna Petrashevich Rusland
38  [9] Linus Otsamo & Lumi Otsamo Finland
41  [8] Marcus Nilson & Diana Saab Estonië
41  [8] Pavel Vassiljev & Kristina Sergejeva Estonië
43  [7] Andrius Matsenas & Sirelin Saarik Finland
43  [7] Kaur Pesor & Reti Ojasalu Estonië
43  [7] Edvard Romanenko & Seda Dungorova Estonië
46  [5] Ilja Konostsonok & Maria Elizaveta Valge Estonië
47  [4] Silver Ingver & Triin Piirsalu Estonië
47  [4] Simon Prii & Carmen Unt Estonië
49  [3] Germo Toonikus & Helena Vilmann Estonië

Round 1 (top 77)

50  Kendro Härm & Nataly Bogdanova Estonië
51  Kert Kullamma & Marie Loopere Estonië
52  Sander Künnapuu & Karoline Kerge Estonië
52  Hans Kristjan Veri & Susi Ann Kaljas Estonië
54  Juri Altmets & Kristina Korõtnikova Estonië
54  Edrian Griskun & Karina Vanina Estonië
54  Valdemar Verner Okspuu & Helena Dess Augasmägi Estonië
54  Marek Vassiljev & Milena Kozel Estonië
58  Indrek Lombiots & Loona Volke Estonië
59  Tuomas Suokas & Selina Juvonen Finland
59  Maxim Trofimov & Antonina Mazepa Rusland
61  Kaspar Kaldaru & Mia Maarja Rahi Estonië
61  Anton Kudrin & Ulyana Arkhangelskaya Rusland
61  Kert Lillenberk & Rebecca Lepp Estonië
61  Kevin Reinvee & Maria-Elisabeth Lootus Estonië
61  Artur Rennel & Rachel Sermat Estonië
66  Ronald Erik Spriit & Eliisa Sukles Estonië
66  Martin Tava & Anne-Liis Paenurm Estonië
68  Jaan Pavliuk & Kristin Kilter Estonië
68  Aleksander Piirimees & Annebritt Rell Estonië
70  Gennadi Kondratenko & Anastassija Karzubova Estonië
71  Sem Karlos Kolk & Liis Grete Atonen Estonië
71  Partik Lehto & Angelika Lehto Finland
73  Valeri Bazenov & Polina Zurjari-Ossipova Estonië
74  Maximilian Grahl & Valeria Sorgina Estonië
75  Daniil Strokov & Maria Kapitonova Rusland
76  Emil Lehtinen & Henna Meriläinen Finland
77  Roope Saarinen & Miia-Riina Aho Finland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}