Results from Tallinn International Open Cup 2008 - Junior I Standard zondag 30 november 2008
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International Open Cup 2008
Estonië - Tallinn zaterdag 29 november 2008

Junior I Standard zondag 30 november 2008

Finale

1  Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Rusland
2  Nils Jugans & Juliana Gordimova Letland
3  Nikolay Chernov & Elizaveta Korobeynikova Rusland
4  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusland
5  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Letland
6  Karls Aniscenko & Paula Kukute Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonië
8  Oskars Karklins & Elina Muceniece Letland
9  Edgar Panov & Elina Lebjodkina Estonië
10  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonië
11  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Letland
12  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonië

Kwart-Finale

13  Madis Abel & Alina Tamuljonok Estonië
13  Kaspar Mätas & Natalia Hitrova Estonië
15  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusland
16  Stefan Velberg & Greta Korju Estonië
17  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
18  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Rusland
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland
20  Kristo Hokkonen & Katri Karindi Estonië
20  Vladimir Rotan & Daria Sherstoboeva Rusland
22  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Rusland
22  Arturs-karols Junelis & Elina Letland
24  Maxim Starovoytov & Evgeniya Florinskaya Rusland

Round 2 (top 48)

25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonië
26  Margo Asten & Mona Kattel Estonië
26  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonië
28  Mark Basaloga & Kaisa Lepik Estonië
28  Sander Üksti & Meeritriin Tomson Estonië
30  Kristers Zuika & Endija Zuika Letland
31  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Estonië
31  Rodion Li & Nelli Kiselevskaya Rusland
33  Mario Saunpere & Lisa Marie Vali Estonië
33  Roman Savchenkov & Anastasiya Kislyakova Rusland
33  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Letland
36  Martin Maskin & Mirell Molder Estonië
37  Stefan Korjus & Valeria Semjonova Estonië
37  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Estonië
39  Karl-gustav Hanikat & Zanna Dronina Estonië
39  Ilari Kauppinen & Mirella Jalonen Finland
39  Vladislav Kurganskiy & Svetlana Vasileva Rusland
39  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonië
43  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusland
44  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Estonië
44  Arthur Niin & Alina Vesselova Estonië
46  Karl Mols & Keiti Djakonov Estonië
46  Ragner Tallermaa & Getter Gilden Estonië
48  Sander Kütisaar & Annela Pajumets Estonië

Round 1 (top 75)

49  Ander Hindremäe & Keili Kase Estonië
50  Vladislav Vodopyanov & Viktoriya Sverdlikova Rusland
50  Maksim Yushkevich & Slavyana Melnik Byelorussia
52  Rain Vares & Katriin Mägi Estonië
53  Janis Levinskis & Zaklina Sola Letland
53  Kert Kevin Lissmann & Laura Smolski Estonië
55  Alain Ameljushenko & Kaari Kink Estonië
56  Eduard Jakovlev & Cecilia Eero Estonië
57  Genert Allikmaa & Loore Pihlas Estonië
58  Jevgeni Avramtsuk & Helen Hendrikson Estonië
59  Andero Heinola & Laura Ernits Estonië
59  Joosep Moor & Johanna Maria Vilgats Estonië
61  Raivis Grandovskis & Elizabete Aispure Letland
61  Daniel Russ & Kati Karolin Prangli Estonië
61  Johannes Saaristo & Mila Nikanto Estonië
64  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Zweden
64  Denis Rastrogujev & Diana Snagovskaja Estonië
64  Christopher Voolaid & Regina Perzinski Estonië
67  Janis Kalkis & Sanda Igaune Letland
67  Marten Niinepuu & Jane Toiger Estonië
67  Joonatan Poolma & Marianne Kosenkranius Estonië
70  Karlgregori Kadatski & Ehti Annus Estonië
71  Christer Lohk & Kaisa Josu Estonië
72  Martin Trudnikov & Marianne Äkke Estonië
73  Nikita Shindarev & Veronika Klyueva Rusland
74  Andres Kolbassov & Anna Pereskokova Estonië
74  Anton Masljakevits & Evelin-liis Suvi Estonië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}