Results from Tallinn International Open Cup 2008 - Junior I Standard zondag 30 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International Open Cup 2008
Estonië - Tallinn zaterdag 29 november 2008

Junior I Standard zondag 30 november 2008

Finale

1  Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Rusland
2  Nils Jugans & Juliana Gordimova Letland
3  Nikolay Chernov & Elizaveta Korobeynikova Rusland
4  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusland
5  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Letland
6  Karls Aniscenko & Paula Kukute Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonië
8  Oskars Karklins & Elina Muceniece Letland
9  Edgar Panov & Elina Lebjodkina Estonië
10  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonië
11  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Letland
12  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonië

Kwart-Finale

13  Madis Abel & Alina Tamuljonok Estonië
13  Kaspar Mätas & Natalia Hitrova Estonië
15  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusland
16  Stefan Velberg & Greta Korju Estonië
17  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
18  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Rusland
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland
20  Kristo Hokkonen & Katri Karindi Estonië
20  Vladimir Rotan & Daria Sherstoboeva Rusland
22  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Rusland
22  Arturs-karols Junelis & Elina Letland
24  Maxim Starovoytov & Evgeniya Florinskaya Rusland

Round 2 (top 48)

25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonië
26  Margo Asten & Mona Kattel Estonië
26  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonië
28  Mark Basaloga & Kaisa Lepik Estonië
28  Sander Üksti & Meeritriin Tomson Estonië
30  Kristers Zuika & Endija Zuika Letland
31  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Estonië
31  Rodion Li & Nelli Kiselevskaya Rusland
33  Mario Saunpere & Lisa Marie Vali Estonië
33  Roman Savchenkov & Anastasiya Kislyakova Rusland
33  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Letland
36  Martin Maskin & Mirell Molder Estonië
37  Stefan Korjus & Valeria Semjonova Estonië
37  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Estonië
39  Karl-gustav Hanikat & Zanna Dronina Estonië
39  Ilari Kauppinen & Mirella Jalonen Finland
39  Vladislav Kurganskiy & Svetlana Vasileva Rusland
39  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonië
43  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusland
44  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Estonië
44  Arthur Niin & Alina Vesselova Estonië
46  Karl Mols & Keiti Djakonov Estonië
46  Ragner Tallermaa & Getter Gilden Estonië
48  Sander Kütisaar & Annela Pajumets Estonië

Round 1 (top 75)

49  Ander Hindremäe & Keili Kase Estonië
50  Vladislav Vodopyanov & Viktoriya Sverdlikova Rusland
50  Maksim Yushkevich & Slavyana Melnik Byelorussia
52  Rain Vares & Katriin Mägi Estonië
53  Janis Levinskis & Zaklina Sola Letland
53  Kert Kevin Lissmann & Laura Smolski Estonië
55  Alain Ameljushenko & Kaari Kink Estonië
56  Eduard Jakovlev & Cecilia Eero Estonië
57  Genert Allikmaa & Loore Pihlas Estonië
58  Jevgeni Avramtsuk & Helen Hendrikson Estonië
59  Andero Heinola & Laura Ernits Estonië
59  Joosep Moor & Johanna Maria Vilgats Estonië
61  Raivis Grandovskis & Elizabete Aispure Letland
61  Daniel Russ & Kati Karolin Prangli Estonië
61  Johannes Saaristo & Mila Nikanto Estonië
64  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Zweden
64  Denis Rastrogujev & Diana Snagovskaja Estonië
64  Christopher Voolaid & Regina Perzinski Estonië
67  Janis Kalkis & Sanda Igaune Letland
67  Marten Niinepuu & Jane Toiger Estonië
67  Joonatan Poolma & Marianne Kosenkranius Estonië
70  Karlgregori Kadatski & Ehti Annus Estonië
71  Christer Lohk & Kaisa Josu Estonië
72  Martin Trudnikov & Marianne Äkke Estonië
73  Nikita Shindarev & Veronika Klyueva Rusland
74  Andres Kolbassov & Anna Pereskokova Estonië
74  Anton Masljakevits & Evelin-liis Suvi Estonië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}