Results from Tallinn International Open Cup 2005 - IDSF International Open Standard zaterdag 26 november 2005
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International Open Cup 2005
Estonië - Tallinn zaterdag 26 november 2005

IDSF International Open Standard zaterdag 26 november 2005

Finale

1  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
2  Aleksander Makarov & Katrin End Estonië
3  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Zweden
4  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finland
5  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Lithouwen
6  Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
8  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
9  Pavel Buchnev & Viktoria Serdiuk Rusland
10  Roland Rannala & Karina Vesman Estonië
10  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
12  Rihards Dusa & Agnese Junkure Letland

Kwart-Finale

13  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Letland
14  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
15  Jori Lukkari & Marita Alatalo Finland
15  Christopher Short & Dominika Choroszko Engeland
17  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusland
17  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Letland
17  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finland
17  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusland
21  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
21  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finland
23  Mihkel Noormägi & Merle Leib Estonië
23  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rusland

Round 2 (top 36)

25  Simo Haaksiala & Hannele Alatalo Finland
26  Andres End & Liis End Estonië
26  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonië
28  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
29  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rusland
30  Anton Kurttila & Riikka Junno Finland
31  Joonas Sakki & Tiina Koskenvalta Finland
32  Veiko Rist & Kristi Joeleht Estonië
33  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
34  Dominykas Dauksas & Elina Ozolina Lithouwen
35  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
36  Rene Lauk & Kertu Valjala Estonië

Round 1 (top 52)

37  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
39  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Letland
39  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finland
41  Hardi Rikand & Laura Kask Estonië
42  Steven Ford & Ene Abel Engeland
43  Vyacheslav Voeykov & Mariya Bogush Rusland
44  Nikita Tsernov & Marion Tamm Estonië
45  Timo Kupiainen & Maija Salminen Finland
46  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Letland
46  Ben Taylor & Teele Kruuse Engeland
48  Alexandr Zuev & Marina Kuzubova Rusland
49  Lars Trunin & Grete Raidma Estonië
50  Jere Koski & Aini Minkkinen Finland
50  Kardo Kukk & Gerti Leesman Estonië
50  Avak Manvelov & Gerda-ulla Saul Estonië
50  Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}