Results from Tallinn International Open Cup 2005 - IDSF International Open Standard zaterdag 26 november 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International Open Cup 2005
Estonië - Tallinn zaterdag 26 november 2005

IDSF International Open Standard zaterdag 26 november 2005

Finale

1  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
2  Aleksander Makarov & Katrin End Estonië
3  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Zweden
4  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finland
5  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Lithouwen
6  Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
8  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
9  Pavel Buchnev & Viktoria Serdiuk Rusland
10  Roland Rannala & Karina Vesman Estonië
10  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
12  Rihards Dusa & Agnese Junkure Letland

Kwart-Finale

13  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Letland
14  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
15  Jori Lukkari & Marita Alatalo Finland
15  Christopher Short & Dominika Choroszko Engeland
17  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusland
17  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Letland
17  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finland
17  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusland
21  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
21  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finland
23  Mihkel Noormägi & Merle Leib Estonië
23  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rusland

Round 2 (top 36)

25  Simo Haaksiala & Hannele Alatalo Finland
26  Andres End & Liis End Estonië
26  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonië
28  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
29  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rusland
30  Anton Kurttila & Riikka Junno Finland
31  Joonas Sakki & Tiina Koskenvalta Finland
32  Veiko Rist & Kristi Joeleht Estonië
33  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
34  Dominykas Dauksas & Elina Ozolina Lithouwen
35  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
36  Rene Lauk & Kertu Valjala Estonië

Round 1 (top 52)

37  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
39  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Letland
39  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finland
41  Hardi Rikand & Laura Kask Estonië
42  Steven Ford & Ene Abel Engeland
43  Vyacheslav Voeykov & Mariya Bogush Rusland
44  Nikita Tsernov & Marion Tamm Estonië
45  Timo Kupiainen & Maija Salminen Finland
46  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Letland
46  Ben Taylor & Teele Kruuse Engeland
48  Alexandr Zuev & Marina Kuzubova Rusland
49  Lars Trunin & Grete Raidma Estonië
50  Jere Koski & Aini Minkkinen Finland
50  Kardo Kukk & Gerti Leesman Estonië
50  Avak Manvelov & Gerda-ulla Saul Estonië
50  Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}