Results from Tallinn International 2007 - Junior I Standard zondag 25 november 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International 2007
Estonië - Tallinn zaterdag 24 november 2007

Junior I Standard zondag 25 november 2007

Finale

1  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Estonië
2  Boris Basin & Nadezhda Novikova Rusland
3  Arturs Freimanis & Liza Hincenberga Letland
4  Armand Fazullin & Marit Mets Estonië
5  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Letland
6  Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Estonië
7  Avo Kullamaa & Maria Sutt Estonië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Lazdane Letland
9  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Duitsland
10  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusland
11  Voldemars Jurevics & Agate Labalaika Letland
12  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Rusland

Kwart-Finale

13  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Rusland
13  Mindaugas Strazdas & Rusne Glinskyte Lithouwen
15  Krists Ciapas & Sarlote Jakse Letland
16  Mark Basaloga & Liisa Butel Estonië
17  Roberts Zageris & Evita Brilte Letland
18  Sander Häkkinen & Elizaveta Semjonova Estonië
18  Rando Jurgens & Maria Abel Estonië
18  Matiss Timofejevs & Paula Makarova-makaronoka Letland
21  Alan Lilleoja & Elina Magomedova Estonië
21  Gabriel Opris & Katrin Vain Estonië
23  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Rusland
24  Kaspar Mätas & Jaana Lesment Estonië

Round 2 (top 42)

25  Enar Kirikal & Stella Raudsepp Estonië
26  Mark Korotin & Valeria Pakk Estonië
27  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonië
27  Madis Hiiet & Johanna Nirk Estonië
29  Aleks Herbert Rivik & Sarah Lainemäe Estonië
29  Rain Vares & Jane Kikojan Estonië
31  Krisjanis Brizga & Olga Ladugina Letland
32  Karl Jogi & Birgit Vilks Estonië
32  Nikita Sazhin & Anastasia Lapina Rusland
34  Artem Bolotnikov & Anastasiya Koveza Estonië
34  Mait Roomus & Anabel Aunver Estonië
36  Andris Patmalnieks & Monta Skirpa Letland
37  Ander Hindremäe & Keili Kase Estonië
37  Sander Kartau & Ramisa Priimagi Estonië
39  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Estonië
39  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonië
41  Ivan Borisov & Yuliya Slinchenko Rusland
42  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Estonië

Round 1 (top 58)

43  Margo Asten & Mona Kattel Estonië
43  Roman Zakopaev & Ekaterina Gaevskaya Rusland
45  Pavel Melentyev & Vera Shestakova Estonië
45  Maxim Starovoytov & Elizaveta Korobeynikova Rusland
47  Mihkelerik Peegel & Helerin Adelbert Estonië
48  Arnold Poznahirko & Karolin Madsen Estonië
49  Erik Luts & Astrit Vanaveski Estonië
50  Anton Blinkov & Natalia Hitrova Estonië
50  Geirjoonas Loit & Andrea Laanemets Estonië
50  Aleksander Polozov & Elizaveta Lukyanova Rusland
53  Roman Lazhinskiy & Anastasia Gabysheva Estonië
54  Alan Laheb & Kaisa Lepik Estonië
55  Daniil Ovchar & Olga Prokhorenko Estonië
56  Vladislav Misulovin & Anastasia Semenova Estonië
57  Ivan Antonov & Svetlana Vasileva Rusland
57  Nikita Ivanchenko & Darya Shestakova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}