Results from Tallinn International 2007 - Junior II Latin zondag 25 november 2007
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International 2007
Estonië - Tallinn zaterdag 24 november 2007

Junior II Latin zondag 25 november 2007

Finale

1  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonië
2  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Letland
3  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonië
4  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Letland
5  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonië
6  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Letland
8  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Letland
9  Aleksander Makusev & Julia Nozkina Estonië
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Letland
11  Aleksandrs Kolcovs & Anastasija Timofejeva Letland
12  Valters Boroviks & Diana Romancane Letland

Kwart-Finale

13  Nauris Kalva & Zanda Gruba Letland
14  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
14  Karlis Treijs & Nadina Rode Letland
16  Henry Puusepp & Laura Puusepp Estonië
16  Dmitri Smagljuk & Elina Lebjodkina Estonië
18  Alexey Korablev & Diana Narbikova Estonië
19  Artur Luppa & Roberta Liinar Estonië
20  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Lithouwen
21  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Letland
22  Artem Alekseev & Maria Janutis Rusland
22  Ilja Vaganov & Magdalena Donerstak Estonië
24  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Estonië

Round 2 (top 45)

25  Otto Antson & Hanna Antson Estonië
25  Erik Rani & Eliise Ilves Estonië
27  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonië
28  Andrejs Moisejenko & Annija Bergmane Letland
28  Dmitrijs Tuzikovs & Jekaterina Aleksaskina Letland
30  Nikita Konotop & Lyudmila Davydova Rusland
31  Tanel Trunin & Regina Rähn Estonië
31  Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem Estonië
33  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rusland
34  Allar Möll & Gerli Selge Estonië
34  Erik Tugo & Valeria Inostrantseva Estonië
36  Sander Kalve & Anna Kustova Estonië
36  Dmitri Tuvi & Ilona Andrejeva Estonië
38  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Letland
38  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
40  Teet Järv & Janina Kim Estonië
41  German Dusheyko & Anna Makoveeva Rusland
42  Tarvi Salu & Kaidi Possul Estonië
43  Dmitriy Novikov & Svetlana Karpova Rusland
44  Mihkel Hiiet & Kristina Smirnova Estonië
44  Artur Käpp & Keidi Possul Estonië

Round 1 (top 65)

46  Henri Latti & Anna Gorjunova Estonië
47  Toms Kolats & Liva Valdheima Letland
48  Anton Batyukov & Anna Samosudova Rusland
49  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Rusland
50  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Letland
51  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonië
52  Jaanus Burk & Terje Vaher Estonië
52  Sergejs Kondrasins & Karina Avisane Letland
54  Rainis Karro & Diane Môttus Estonië
54  Artjom Skurenko & Katrin Repetskaja Estonië
54  Martin Uusmäe & Eleen Laul Estonië
57  Kirill Homtsik & Ekaterina Lazareva Estonië
58  Edgars Erkskis & Liva Culkstena Letland
59  Ingus Falalejevs & Laura Umecka Letland
59  Karl Henry Thomson & Glea Habicht Estonië
61  Deniss Gubanov & Albina Malôs Estonië
61  Reinis Kruklins & Justine Balmane Letland
61  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova Estonië
64  Karl Erik Elmet & Raili Ever Estonië
64  Ainars Maske & Laine Liepa Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}