Results from Tallinn International 2007 - IDSF International Open Standard zondag 25 november 2007
Check hoe advertise your product bij ons

Tallinn International 2007
Estonië - Tallinn zaterdag 24 november 2007

IDSF International Open Standard zondag 25 november 2007

Finale

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
2  Valdis Skutans & Laura Kosite Letland
3  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
4  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
5  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
6  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Letland
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
9  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finland
10  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonië
11  Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
12  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Lithouwen

Kwart-Finale

13  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
14  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
14  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
16  Jerzy Borowski & Marta Kocik Polen
16  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
18  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonië
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
20  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
21  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Estonië
22  Kristaps Kalnins & Liva Prince Letland
23  Andres End & Liis End Estonië
24  Veiko Rist & Maria Konus Estonië

Round 2 (top 35)

25  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Lithouwen
26  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
27  Mareks Perkons & Agneta Adamovica Letland
28  Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finland
28  Joonas Sakki & Riikka Junno Finland
28  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusland
31  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
31  Madis Hakmann & Viktoria Zokova Estonië
33  Evert Eero & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
34  Pavel Golubev & Yaroslava Eliseeva Rusland
35  Hardi Rikand & Laura Kask Estonië

Round 1 (top 59)

36  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finland
36  Artur Lubin & Birgit Usin Estonië
36  Koit-Georg Peterson & Grete Papp Estonië
39  Andrejs Aleksejevs & Jekaterina Fjodorova Letland
40  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
41  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Duitsland
41  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rusland
43  Rolands Malcans & Anna Berga Letland
44  Erik Raikkerus & Kristiine Volt Estonië
45  Sergey Korablev & Olga Semionova Rusland
45  Mikus Ulbins & Madara Treimane Letland
47  Mihail Pustokhin & Diana Khayrulina Rusland
48  Tanel Merigan & Gerti Leesman Estonië
49  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rusland
49  Aleksei Ivanov & Kamilla Kerimhanova Estonië
51  Lars Trunin & Grete Raidma Estonië
52  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Letland
52  Kristen Gilden & Kristina Kips Estonië
52  Kaspar Sallo & Enely Kontson Estonië
55  Raido Ruuse & Riikka Salminen Finland
55  Risto Siitan & Regina Lai Estonië
55  Dmitry Smirnov & Mariya Zirenko Rusland
55  Frank Viikberg & Kristiina Mooses Estonië
55  Rodion Zhuk & Marianna Sinitskaya Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}