Results from Tactus Open 2008 - IDSF International Open Latin zondag 27 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Tactus Open 2008
Kroatië - Zagreb zaterdag 26 april 2008

IDSF International Open Latin zondag 27 april 2008

Finale

1  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
2  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusland
3  Misa Cigoj & Alexandra Malai Slovenië
4  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Italië
5  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
6  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Oostenrijk
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusland
8  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Lithouwen
8  Istvan Varga & Gabriela Pilic Kroatië
10  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusland
11  Stefano Vidoni & Giulia Settomini Italië
12  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenië

Kwart-Finale

13  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Tsjechië
13  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japan
15  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Lithouwen
16  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenië
17  Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovenië
17  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Servië
19  Jiri Hein & Lucia Krncanova Slowakije
19  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Italië
21  Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova Tsjechië
22  Dániel Szabó & Éva Lovász Hongarije
23  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Kroatië
24  Danijel Romanovic & Tanja Lukic Servië

Round 2 (top 48)

25  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Roemenië
25  Tamás Gellai & Ágnes Fürst Hongarije
25  Uros Markovic & Jovana Janicijevic Servië
28  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tsjechië
29  Noel Kiss & Zsuzsanna Braun Hongarije
30  Bogdan Tyaglyy & Anastasiya Ermishova Azarbedjan
31  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Roemenië
32  Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Oostenrijk
32  Artem Lazarev & Liene Liepa Letland
34  Vedran Marceta & Zana Ibric Bosnië-Herzegovina
34  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovenië
36  Miha Stefl & Ursa Tomazic Slovenië
37  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenië
38  Daniel Nan Sajti & Daniela Florut Roemenië
39  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tsjechië
39  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatië
39  Patrik Majcen & Emina Musanovic Kroatië
39  Sven Zubic & Marija Santek Kroatië
43  Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Kroatië
43  Milan Locic & Ivana Dzambic Servië
45  Roland Parádi & Diana Gyurits Hongarije
46  Péter Császár & Andrea Illés Hongarije
46  András Mészáros & Dorottya Oláh Hongarije
48  Matej Mesojedec & Dijana Zutic Kroatië

Round 1 (top 77)

49  Kristian Pavlovic & Sandra Orgonas Servië
49  Viktor Polasek & Dita Drabkova Tsjechië
51  Jozef Herak & Sandra Agalareva Slowakije
52  Enis Avdic & Ida Sehovic Bosnië-Herzegovina
53  Dino Alic & Dina Imamovic Bosnië-Herzegovina
54  Timi Volupic & Sara Bucar Slovenië
55  Nermin Kocan & Iris Brkic Bosnië-Herzegovina
56  Philip Hain & Andrea Hasner Oostenrijk
57  Boris Mladenovic & Sonja Mladenovic Servië
58  Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azarbedjan
59  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Byelorussia
59  Filip Debelec & Bruna Gorupec Kroatië
61  Zsolt Katona & Tímea Potys Amerika
62  Alexander Wonisch & Anja Höfler Oostenrijk
63  Luka Vodlan & Maja Omovsek Slovenië
64  Deni Banic & Sara Biskic Kroatië
64  Slobodan Vukcevic & Jelena Vukcevic Montenegro
66  Antonio Humski & Marina Kovac Kroatië
67  Ivan Angelkovski & Kristina Tarcugovska Macedonië
67  Miroslav Gajic & Nevena Bazalac Servië
67  Marko Grdosic & Ana Lovric Kroatië
67  Matija Posavec & Vlatka Blazekovic Kroatië
71  Florin Dacian Culda & Dana Raluca Gale Roemenië
71  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Kroatië
71  Marko Santic & Tena Zepec Kroatië
74  Ivan Ivanov & Violeta Milanova Bulgarije
74  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosnië-Herzegovina
74  Matevz Rumpret & Vesna Koderman Slovenië
74  Bartul Zubac & Lorena Klasic Kroatië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}