Results from Surprise 2010 - IDSF Open Latin zondag 7 november 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Surprise 2010
Rusland - Moscow zaterdag 6 november 2010

IDSF Open Latin zondag 7 november 2010

Finale

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
2  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Rusland
3  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rusland
4  Anton Prokudin & Ekaterina Pechenik Rusland
5  Aleksandr Kartashov & Elena Kolyubakina Rusland
6  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Lithouwen
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [20] Pavel Silantev & Irina Samoylova Rusland
8  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusland
8  [19] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusland
10  [16] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusland
11  [13] Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rusland
12  [8] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusland

Kwart-Finale

13  [24] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rusland
14  [22] Mikhail Khmel & Dilyara Bliznyuk Rusland
14  [22] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland
16  [21] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusland
17  [19] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Rusland
17  [19] Artem Merkulov & Diana Pilipenko Rusland
19  [17] Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusland
20  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Rusland
21  [15] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusland
21  [15] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rusland
23  [14] Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Rusland
24  [10] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rusland

Round 3 (top 49)

25  [26] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusland
25  [26] Denis Kuzenkov & Anna Zakharova Rusland
27  [25] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rusland
28  [24] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Rusland
29  [23] Grigoriy Abaev & Irina Utnik Rusland
29  [23] Nikolay Ivanushkin & Angelina Nechkhaeva Rusland
29  [23] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Rusland
32  [22] Vladimir Efremov & Kira Zorilova Rusland
33  [21] Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rusland
34  [20] Vladimir Shkural & Alevtina Malenina Rusland
34  [20] Roman Trotskiy & Karolina Usikova Rusland
36  [19] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
36  [19] Vitaliy Novikov & Yulia Morozova Rusland
38  [18] Aleksey Shipilov & Anastasiya Kuzmenko Rusland
39  [17] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusland
40  [14] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusland
40  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusland
40  [14] Andrey Laskin & Darya Kolosova Rusland
43  [13] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Rusland
44  [12] Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusland
44  [12] Denis Krivonogov & Ekaterina Chuykova Rusland
44  [12] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusland
47  [10] Andrey Bordachuk & Nadezhda Grekova Rusland
48  [7] Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Rusland
48  [7] Dmitriy Khusnutdinov & Yaroslava Satalkina Rusland

Round 2 (top 81)

50  [28] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusland
50  [28] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusland
52  [27] Ilkham Baybulatov & Ekaterina Karbaeva Rusland
52  [27] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusland
54  [26] Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Rusland
54  [26] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Rusland
56  [25] Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Rusland
56  [25] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Rusland
56  [25] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Rusland
56  [25] Igor Sannikov & Anna Anakina Rusland
56  [25] Yan Shmidt & Marina Bisiuk Rusland
56  [25] Pavel Tsarev & Polina Tsareva Rusland
62  [24] Vsevolod Bezruchenko & Anastasia Kriukova Rusland
63  [22] Daniil Kapitanov & Anna Aseeva Rusland
63  [22] Sergey Kolesnikov & Alina Mekhraban Rusland
63  [22] Roman Vasilev & Ekaterina Gostkina Rusland
66  [21] Sergey Kumskov & Alevtina Likhacheva Rusland
67  [20] Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Rusland
67  [20] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusland
67  [20] Nikolay Sizintsev & Mariya Akhapkina Rusland
70  [19] Roman Syrykh & Ekaterina Abramova Rusland
71  [18] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Rusland
72  [17] Beka Belkaniya & Kseniya Skuratova Rusland
72  [17] Aleksey Gavrilov & Yuliya Gubaydullina Rusland
72  [17] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusland
72  [17] Alexey Yudkin & Mariya Kolycheva Rusland
76  [16] Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rusland
77  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Rusland
78  [14] Mark Li & Tatyana Dzudtseva Rusland
79  [13] Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusland
79  [13] Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Rusland
81  [12] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusland

Round 1 (top 133)

82  [31] Vladimir Dolotov & Yulia Dragina Rusland
82  [31] Ilya Kharlamov & Natalya Morgun Rusland
84  [30] Andrei Ogarkov & Valeriya Raskova Rusland
84  [30] Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Rusland
84  [30] Aleksey Stupivtsev & Vlada Kolesnicenko Letland
87  [29] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusland
87  [29] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusland
87  [29] Grigoriy Yagudaev & Anna Ivankova Rusland
90  [28] Aleksey Larin & Ekaterina Yakovleva Rusland
91  [27] Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Rusland
92  [26] Aleksey Bakalov & Marina Toropova Rusland
92  [26] Aleksey Bykov & Valeriya Nasonova Rusland
92  [26] Aleksandr Sisekin & Varvara Pivavarova Rusland
95  [25] Sergey Sharov & Maria Shkreptienko Rusland
95  [25] Anton Shtabnov & Diana Filatova Rusland
97  [24] Artem Kalinovskiy & Diana Pol Rusland
97  [24] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rusland
99  [23] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusland
100  [22] Maxim Volkov & Galina Kireeva Rusland
101  [21] Mikhail Bobrov & Tatyana Zavyazkina Rusland
102  [20] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Rusland
103  [19] Ilya Malyshev & Kseniya Toporova Rusland
103  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Rusland
105  [18] Rodion Fomin & Daria Belova Rusland
105  [18] Aleksandr Giss & Ekaterina Lavrova Rusland
105  [18] Aleksey Styazhkin & Natalya Kotelnikova Rusland
108  [17] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
109  [16] Oleg Bazhin & Aleksandra Artemenko Rusland
109  [16] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rusland
111  [15] Roman Zaytsev & Alesia Zaika Rusland
112  [14] Stanislav Eremeev & Mariya Gribkova Rusland
112  [14] Rustam Yumagulov & Diana Paschenko Rusland
114  [13] Pavel Bogotopov & Darya Senkova Rusland
115  [12] Maxim Semin & Vasilina Belomestnova Rusland
116  [11] Nikolai Bragin & Anastasiya Duhovskaya Rusland
116  [11] Aleksey Ivanov & Kseniya Mironova Rusland
116  [11] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rusland
116  [11] Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Rusland
116  [11] Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Rusland
121  [10] Igor Grigorash & Tatiana Kostina Rusland
121  [10] Oleg Velikanov & Karina Dyachenko Rusland
123  [9] Sergey Balabanov & Polina Maksina Rusland
124  [8] Vasily Chulkov & Maria Chernik Rusland
125  [7] Anton Shalnev & Darya Redko Rusland
126  [5] Nikolay Bubnov & Ekaterina Lysykh Rusland
126  [5] Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Rusland
128  [4] Namig Kerimov & Mariya Anurova Rusland
129  [3] Vyacheslav Berendakov & Elena Zaglubotskaya Rusland
129  [3] Maksim Ivanov & Vera Minova Rusland
129  [3] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Rusland
132  [2] Konstantin Piskovatsky & Anastasia Zamalova Rusland
133  Nikita Chikov & Elena Vasileva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}