Results from Stanislav Shklyar's Cup 2006 - IDSF Open Standard zaterdag 16 december 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Stanislav Shklyar's Cup 2006
Ukraïne - Dnipropetrovsk zaterdag 16 december 2006

IDSF Open Standard zaterdag 16 december 2006

Finale

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
3  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
4  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
5  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
6  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraïne
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
8  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
8  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
10  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
11  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusland
12  Alexandr Berezhnoy & Kamilla Kerimhanova Estonië

Kwart-Finale

13  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusland
13  Timofei Bavinov & Olesia Kargina Rusland
15  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Ukraïne
16  Jakub Rybicki & Inga Kapkanschikova Polen
17  Sergiy Gubar & Tetyana Omelchenko Ukraïne
17  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukraïne
19  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
19  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraïne
21  Kostyantyn Dundar & Dariya Kraytor Ukraïne
22  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraïne
23  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraïne
24  Sergiy Bosov & Radmila Kraeva Ukraïne

Round 2 (top 37)

25  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraïne
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
27  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israël
28  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldavië
29  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukraïne
30  Virgiliu Bumbu & Lilia Crismaru Moldavië
31  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
32  Aleksandr Edamenko & Anna Emelyanova Rusland
32  Denys Martynenko & Olga Savytska Ukraïne
34  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukraïne
35  Anatoliy Makashev & Yana Rudenko Ukraïne
35  Kirill Meshkov & Anastasiya Bessalova Ukraïne
37  Oleksandr Toroshanko & Olga Sheyko Ukraïne

Round 1 (top 46)

38  Andriy Gamal & Viktoriya Ponomarenko Ukraïne
39  Dmytro Stepanenko & Olena Lubyanitska Ukraïne
40  Anton Sharay & Elena Novikova Ukraïne
41  Dmitriy Solomakha & Lidiya Tachkova Ukraïne
42  Igor Bushnoy & Olga Golovko Ukraïne
42  Sergei Rudzei & Galina Skabodina Ukraïne
44  Oleg Shatov & Victoria Cimbalyuk Ukraïne
45  Egor Moskalyuk & Ekaterina Parubochaya Ukraïne
46  Boris Shuhman & Lyudmila Petrova Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}