Results from Stanislav Shklyar's Cup 2006 - IDSF Open Standard zaterdag 16 december 2006
Check hoe advertise your product bij ons

Stanislav Shklyar's Cup 2006
Ukraïne - Dnipropetrovsk zaterdag 16 december 2006

IDSF Open Standard zaterdag 16 december 2006

Finale

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
3  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
4  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
5  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
6  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraïne
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
8  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
8  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
10  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
11  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusland
12  Alexandr Berezhnoy & Kamilla Kerimhanova Estonië

Kwart-Finale

13  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusland
13  Timofei Bavinov & Olesia Kargina Rusland
15  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Ukraïne
16  Jakub Rybicki & Inga Kapkanschikova Polen
17  Sergiy Gubar & Tetyana Omelchenko Ukraïne
17  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukraïne
19  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
19  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraïne
21  Kostyantyn Dundar & Dariya Kraytor Ukraïne
22  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraïne
23  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraïne
24  Sergiy Bosov & Radmila Kraeva Ukraïne

Round 2 (top 37)

25  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraïne
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
27  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israël
28  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldavië
29  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukraïne
30  Virgiliu Bumbu & Lilia Crismaru Moldavië
31  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
32  Aleksandr Edamenko & Anna Emelyanova Rusland
32  Denys Martynenko & Olga Savytska Ukraïne
34  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukraïne
35  Anatoliy Makashev & Yana Rudenko Ukraïne
35  Kirill Meshkov & Anastasiya Bessalova Ukraïne
37  Oleksandr Toroshanko & Olga Sheyko Ukraïne

Round 1 (top 46)

38  Andriy Gamal & Viktoriya Ponomarenko Ukraïne
39  Dmytro Stepanenko & Olena Lubyanitska Ukraïne
40  Anton Sharay & Elena Novikova Ukraïne
41  Dmitriy Solomakha & Lidiya Tachkova Ukraïne
42  Igor Bushnoy & Olga Golovko Ukraïne
42  Sergei Rudzei & Galina Skabodina Ukraïne
44  Oleg Shatov & Victoria Cimbalyuk Ukraïne
45  Egor Moskalyuk & Ekaterina Parubochaya Ukraïne
46  Boris Shuhman & Lyudmila Petrova Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}