Results from Stanislav Shklyar Cup 2012 - WDSF International Open Latin zondag 25 maart 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Stanislav Shklyar Cup 2012
Ukraïne - Donetsk vrijdag 23 maart 2012

WDSF International Open Latin zondag 25 maart 2012

Finale

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukraïne
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
5  Nikita Bazev & Zia James Duitsland
6  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [21] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
8  [19] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraïne
9  [17] Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonië
10  [16] Dmitry Marchenko & Marina Zykova Rusland
11  [15] Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israël
12  [14] Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Letland
13  [12] Dan Capcelea & Tatiana Silvestrova Moldavië
14  [2] Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne

Kwart-Finale

15  [27] Moreno Porcu & Ilaria Diana Italië
16  [26] Marek Dedik & Albina Zaitseva Tsjechië
17  [23] Georgi Naidenov & Olga Sedova Bulgarije
18  [22] Valerii Leontiev & Natalia Luchiv Moldavië
19  [21] Maurizio Benenato Cono & Tatyana Veselkina Italië
20  [17] Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraïne
21  [16] Andrei Mangra & Anastasia Davydova Duitsland
22  [14] Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
23  [13] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland
24  [10] Robert Muller & Justyna Luczak Polen
25  [9] Volodymyr Sudoplatov & Anastasiya Maksimenko Ukraïne

Round 2 (top 36)

26  [35] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusland
27  [33] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraïne
28  [29] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Byelorussia
29  [27] Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
30  [21] Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
30  [21] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusland
32  [19] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukraïne
32  [19] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
34  [18] Maksym Ryzhykov & Yuliya Olefir Ukraïne
35  [17] Igor Enin & Nikol Khalapova Rusland
36  [15] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Polen

Round 1 (top 54)

37  [28] Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
38  [26] Oleksiy Tyschenko & Mariya Vodopyanova Ukraïne
39  [21] Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukraïne
40  [20] Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraïne
40  [20] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusland
42  [12] Andre Larin & Marina Gripina Ukraïne
43  [9] Yuriy Kora & Yryna Vlasova Ukraïne
43  [9] Sergiy Shmyriov & Olga Korgun Ukraïne
45  [7] Sergij Khanat & Luiza Marchuk Ukraïne
46  [4] Artem Kristya & Alina Kolesnik Rusland
47  [1] Vadym Matus & Iryna Duplyakina Ukraïne
47  [1] Nick Williams & Charmaine Chan Engeland
49  Daniil Gorban & Anastasiya Shkumat Ukraïne
49  Vladislav Kalugin & Anastasiya Prokofeva Ukraïne
49  Vladimir Kuzmin & Kseniya Levchenko Rusland
49  Oleg Matkovskiy & Natalya Stepanenko Ukraïne
49  Roman Mazhara & Darya Serbina Ukraïne
49  Kirill Potryasov & Veronika Silitskaya Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}