Results from Stanislav Shklyar Cup 2012 - WDSF International Open Latin zondag 25 maart 2012
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Stanislav Shklyar Cup 2012
Ukraïne - Donetsk vrijdag 23 maart 2012

WDSF International Open Latin zondag 25 maart 2012

Finale

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukraïne
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
5  Nikita Bazev & Zia James Duitsland
6  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [21] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
8  [19] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraïne
9  [17] Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonië
10  [16] Dmitry Marchenko & Marina Zykova Rusland
11  [15] Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israël
12  [14] Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Letland
13  [12] Dan Capcelea & Tatiana Silvestrova Moldavië
14  [2] Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne

Kwart-Finale

15  [27] Moreno Porcu & Ilaria Diana Italië
16  [26] Marek Dedik & Albina Zaitseva Tsjechië
17  [23] Georgi Naidenov & Olga Sedova Bulgarije
18  [22] Valerii Leontiev & Natalia Luchiv Moldavië
19  [21] Maurizio Benenato Cono & Tatyana Veselkina Italië
20  [17] Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraïne
21  [16] Andrei Mangra & Anastasia Davydova Duitsland
22  [14] Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
23  [13] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland
24  [10] Robert Muller & Justyna Luczak Polen
25  [9] Volodymyr Sudoplatov & Anastasiya Maksimenko Ukraïne

Round 2 (top 36)

26  [35] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusland
27  [33] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraïne
28  [29] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Byelorussia
29  [27] Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
30  [21] Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
30  [21] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusland
32  [19] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukraïne
32  [19] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
34  [18] Maksym Ryzhykov & Yuliya Olefir Ukraïne
35  [17] Igor Enin & Nikol Khalapova Rusland
36  [15] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Polen

Round 1 (top 54)

37  [28] Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
38  [26] Oleksiy Tyschenko & Mariya Vodopyanova Ukraïne
39  [21] Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukraïne
40  [20] Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraïne
40  [20] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusland
42  [12] Andre Larin & Marina Gripina Ukraïne
43  [9] Yuriy Kora & Yryna Vlasova Ukraïne
43  [9] Sergiy Shmyriov & Olga Korgun Ukraïne
45  [7] Sergij Khanat & Luiza Marchuk Ukraïne
46  [4] Artem Kristya & Alina Kolesnik Rusland
47  [1] Vadym Matus & Iryna Duplyakina Ukraïne
47  [1] Nick Williams & Charmaine Chan Engeland
49  Daniil Gorban & Anastasiya Shkumat Ukraïne
49  Vladislav Kalugin & Anastasiya Prokofeva Ukraïne
49  Vladimir Kuzmin & Kseniya Levchenko Rusland
49  Oleg Matkovskiy & Natalya Stepanenko Ukraïne
49  Roman Mazhara & Darya Serbina Ukraïne
49  Kirill Potryasov & Veronika Silitskaya Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}