Results from St Petersburg Open - IDSF World Latin zaterdag 20 september 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

St Petersburg Open
Rusland - St Petersburg vrijdag 19 september 2003

IDSF World Latin zaterdag 20 september 2003

Finale

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Duitsland
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Italië
3  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Denemarken
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova Amerika
5  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Hongarije
6  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rusland
7  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenië
9  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Italië
9  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
11  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Lithouwen
11  Evgeni Smagin & Rachael Heron Engeland
13  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Spanje

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
14  Derek Hough & Aneta Piotrowska Polen
14  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Letland
17  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
17  Rachid Malki & Anna Suprun Zweden
19  Genya Mazo & Maria Shibalova Amerika
20  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
21  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Zwitserland
22  Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulgarije
23  Dmitry Ilyushenov & Katia Ilyushenov (aka Virshilas) Canada
24  Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Engeland
26  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraïne
26  Jeroen Struylaart & Nataliya Kravets Nederland

Round 2 (top 48)

27  Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Canada
28  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonië
29  Ojars Bacis & Santa Lodina Letland
29  Ivan Mileusnic & Darinka Divljak Servië
31  Nathan Meyers & Nuria Santalucia Australië
31  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Lithouwen
33  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
34  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldavië
35  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir IJsland
36  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polen
36  Róbert Magyari & Nanda Wolf Hongarije
38  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
39  Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
40  Matej Chren & Vanda Polakova Slowakije
40  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Oostenrijk
42  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tsjechië
42  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Byelorussia
42  Tomas Hosek & Simona Svrckova Tsjechië
45  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldavië
45  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Byelorussia
47  Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Frankrijk
47  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Noorwegen

Round 1 (top 73)

50  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Nederland
51  Jani Rasimus & Milla Virtanen Finland
52  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Zweden
53  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Ierland
53  Stefan Green & Zeudi Zanetti Nieuw-Zeeland
55  Jivo Iankov & Veronika Simeonova Bulgarije
56  Yukinori Sugano & Naoko Tokiwa Japan
56  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
58  Roberto Cavallo & Ivana Vukmirovic Kroatië
59  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israël
59  Nikola Tomasevic & Ivana Milojevic Servië
61  Thomas Dubru & Kelly Smith België
62  Masaki Seko & Chiaki Seko Japan
62  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Slowakije
64  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Zwitserland
64  Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
66  Bruno Caseiro & Tatiana Moreira Santos Portugal
66  Alexey Feoemptov & Svetlana Hodos Kyrgistan
66  Mirza Geljo & Amila Muzurovic Bosnië-Herzegovina
66  Sergey Lyasenov & Yuliya Sipovich Kazachstan
66  Danny Mommen & Caroline Voets België
66  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
66  Christian Sanchez & Miriam Sanchez Spanje
66  Melvin Tan & Sharon Tan Singapore
66  Tom Tsai & Julia Lai Taiwan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}