Results from Spartak Cup 2004 - Junior I Latin zaterdag 11 december 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Spartak Cup 2004
Rusland - Moscow zaterdag 11 december 2004

Junior I Latin zaterdag 11 december 2004

Finale

1  Kirill Kolpashchikov & Sofya Shutkina Rusland
2  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rusland
3  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Rusland
4  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rusland
5  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Rusland
6  Sergey Dyliko & Alisa Butova Rusland
7  Anton But & Marina Koroleva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Kirill Gorelov & Anastasiya Lakhno Rusland
9  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Rusland
10  Aleksandr Abrameshin & Ksenia Isakova Rusland
11  Roman Kiparin & Yuliya Listratova Rusland
12  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusland
13  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Rusland

Kwart-Finale

14  Aleksandr Shapovalov & Alina Sytina Rusland
15  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Rusland
16  Artem Chechnev & Olga Paretskaya Byelorussia
16  Vlad Popov & Ekaterina Strelkova Rusland
18  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
18  Ivan Sinakin & Yana Cherepanova Rusland
20  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rusland
21  Danylo Shcherbanyuk & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
22  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rusland
23  Pavel Grechishnikov & Angelina Alekseeva Rusland
24  Maksim Grishin & Irina Pakhomova Rusland

Round 2 (top 48)

25  Ivan Shcherbinin & Tatiana Kharanzhuk Rusland
26  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Rusland
27  Sergei Fisenko & Ekaterina Vadyunina Rusland
28  Denis Chernov & Oksana Yakovleva Rusland
29  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rusland
30  Stanislav Tyutmin & Anastasiya Eremenko Rusland
31  Vsevolod Ektov & Yuliya Shevchenko Rusland
31  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rusland
33  Anton Buneev & Yuliya Goncharenko Rusland
33  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Rusland
33  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Rusland
33  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Rusland
33  Aleksandr Zolotarev & Vladislava Nirman Rusland
38  Aleksandr Zelentsov & Oksana Viktorova Rusland
39  Evgeniy Nekrasov & Evgeniya Malysheva Rusland
39  Andrey Shagalin & Olga Skorikova Rusland
41  Philipp Svatkov & Daria Morozova Rusland
42  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Rusland
43  Dmitriy Orlov & Lyubov Shatskaya Rusland
43  Yan Shitik & Ekaterina Sinitsyna Rusland
43  Ilya Zapolskikh & Darya Samokhvalova Rusland
46  Andrey Kozin & Katerina Mikhaylova Rusland
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rusland
48  Mark Radkov & Alisa Bondarchuk Rusland

Round 1 (top 74)

49  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Rusland
50  Anton Fokin & Ekaterina Melnikova Rusland
51  Valentin Zubov & Iulia Melnik Rusland
52  Dmitriy Maleev & Yuliya Fedoseeva Rusland
52  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rusland
52  Dmitriy Zusman & Ekaterina Yureskul Rusland
55  Viktor Safin & Darya Muksinova Rusland
56  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusland
57  Aleksey Burakov & Ekaterina Shiryaeva Rusland
57  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Rusland
57  Timur Mussin & Anastasiya Trapeznikova Rusland
60  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Rusland
61  Grigoriy Biryukov & Aleksandra Popova Rusland
61  Pavel Graschenkov & Nataliya Kulikova Rusland
63  Aleksey Koshevoy & Ekaterina Zornikova Rusland
64  Ilya Samarkin & Olga Kuznetsova Rusland
65  Rostislav Popchenko & Kseniya Moskaleva Rusland
65  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Rusland
67  Tigran Karapetyan & Anastasiya Yuditskaya Rusland
68  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Rusland
68  Daniel Tayvo & Yuliya Zaytseva Rusland
70  Aleksey Slizovskiy & Olesya Kovtun Rusland
71  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Rusland
72  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Rusland
72  Aleksey Konovalov & Anastasiya Prosvirnova Rusland
74  Aleksey Avdeev & Ekaterina Maksimovskikh Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}