Results from Slavutych Cup 2010 - IDSF International Open Latin zondag 28 maart 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Slavutych Cup 2010
Ukraïne - Slavutych zaterdag 27 maart 2010

IDSF International Open Latin zondag 28 maart 2010

Finale

1  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusland
2  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraïne
3  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldavië
4  Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraïne
5  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusland
6  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonië
7  Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [21] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
9  [19] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusland
10  [15] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
11  [12] Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraïne
11  [12] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polen

Kwart-Finale

13  [25] Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Zhuchenko Ukraïne
14  [19] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rusland
15  [18] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraïne
16  [16] Gleb Chernyavsky & Ekateryna Perevoznyk Ukraïne
16  [16] Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Roemenië
16  [16] Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Roemenië
19  [15] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
20  [14] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Denemarken
21  [13] Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
21  [13] Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukraïne
23  [12] Marco Zingarelli & Ilaria Campana Italië
24  [11] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Rusland

Round 2 (top 36)

25  [32] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraïne
25  [32] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraïne
27  [30] Igori Gavrilenco & Ana Popescu Moldavië
28  [28] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraïne
29  [19] Andrey Chumachenko & Yana Novikova Rusland
30  [18] Renat Korobka & Inna Korobka (aka Samotyga) Ukraïne
31  [16] Evgeniy Mazeiko & Ksenia Kotochigova Byelorussia
32  [10] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldavië
33  [6] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusland
34  [4] Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraïne
34  [4] Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukraïne
36  [3] Igor Puzhevich & Anastasiya Kuzmich Byelorussia

Round 1 (top 56)

37  [19] Alexandr Hudorozhtsov & Daniela Botnariuc Moldavië
37  [19] Gennadiy Tsynkevich & Mzia Orvelashvili Georgië
39  [15] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraïne
39  [15] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraïne
39  [15] Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
42  [14] Mattia Biagioli & Alice Fabrizi Italië
43  [12] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukraïne
43  [12] Dmytro Samoylov & Olena Pencheva Ukraïne
45  [11] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
46  [9] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukraïne
47  [6] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraïne
48  [5] Dan Capcelea & Doina Ignat Moldavië
48  [5] Volodymyr Ditkovskyy & Lidiya Forostyuk Ukraïne
48  [5] Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldavië
51  [4] Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraïne
52  [3] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Rusland
53  [2] Kyrylo Kapustinskyy & Anastasiya Yargulova Ukraïne
54  Aleksey Burenok & Olga Burenok Ukraïne
54  Artem Chepelev & Olga Kirianova Byelorussia
54  Oleksandr Koryakin & Victoriya Nadtochey Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}