Results from Saxonian Dance Days 2003 - IDSF Senior Open Standard vrijdag 11 juli 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Saxonian Dance Days 2003
Duitsland - Leipzig vrijdag 11 juli 2003

IDSF Senior Open Standard vrijdag 11 juli 2003

Finale

1  Volker Schmidt & Ellen Jonas Duitsland
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein België
3  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Duitsland
4  Dirk Kitzerow & Annika Kitzerow Duitsland
5  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Duitsland
6  Jouko Leppala & Helja Leppala Finland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Italië
7  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Duitsland
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Duitsland
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
11  Andreas Grünefeld & Claudia Grünefeld Duitsland
12  Michael Heinen & Sylvia Heinen Duitsland

Kwart-Finale

13  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Duitsland
14  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Duitsland
15  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Zwitserland
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Oostenrijk
16  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Duitsland
18  Roland Lein & Karin Anton Duitsland
19  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Duitsland
20  Christian Helweg & Heike Helweg Duitsland
21  Henry Neundorfer & Beate Neundorfer Duitsland
22  Fritz Blumer & Marianne Blumer Zwitserland
22  Fred Lavin & Annette Lavin Duitsland
24  Gunther Nagel & Antje Nagel Duitsland
24  Alexander Valko & Barbara Valko Duitsland

Round 2 (top 49)

26  Manfred Otto & Andrea Otto Duitsland
27  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Duitsland
28  Jan Dannemann & Imme Dannemann (aka Heimann) Duitsland
29  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Duitsland
30  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Duitsland
31  Fritz Gohde & Suzann Hubert Duitsland
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Frankrijk
33  Werner Brunner & Petra Brunner Duitsland
34  Herward Bucher & Ursula Bucher Duitsland
34  Jiri Plsek & Jana Plskova Tsjechië
34  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Duitsland
34  Christof Schulz & Ingrid Schulz (aka Remlinger) Duitsland
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Duitsland
39  Roland Taron & Siegrun Taron Duitsland
40  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Duitsland
41  Andreas Kindt & Anne Hinz Duitsland
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Duitsland
41  Uwe Schadock & Petra Schadock Duitsland
44  Bohumil Cech & Pavla Cech Tsjechië
45  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Duitsland
45  Jürgen Sasse & Angelika Sasse Duitsland
45  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Duitsland
45  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Duitsland
49  Hagen Haupt & Claudia Liedeker Duitsland

Round 1 (top 60)

50  Michael Gerlach & Sabine Bomme Duitsland
50  Olaf Mai & Jutta Kuhn Duitsland
52  Karl Heinz Dümer & Christine Hiller Duitsland
53  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Zweden
54  Edgar Rosebrock & Karin Rosebrock Duitsland
55  Dieter Barth & Doris Barth Duitsland
56  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Duitsland
56  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Duitsland
58  Oskar Raddatz & Jule Raddatz Duitsland
59  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Duitsland
60  Arno Businski & Ingrid Spitzner Businski Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}